Навигация+ 

​Дизайн інтерєру в стилі модерн

Опубликовано Декабрь 13, 2018 – 20:49

Модерн - один із найяскравіших і впізнаваних стилів, для якого властиві такі якості:

 • обов'язкова наявність орнаментів і природних матеріалів;
 • мінімум прямих ліній;
 • безліч плавних ліній і складних форм;
 • перевагу дорогим, благородним матеріалами.
 • На обличчя деяку схожість особливостей модерну з еклектикою, оскільки цей стиль народився з еклектики, яка була в кінці XIX століття найактуальнішим стилем в оселях європейської знаті. Проте, модерну більш властива ошатність, охайність, урочистість і аристократизм. Намагаючись створити інтер'єр сучасного будинку в стилі модерн, потрібно орієнтуватися на певне почуття простору, враховуючи при цьому настрій.

  Вы можете прочесть oxford school отзывы и воочию удостовериться в высоком качестве услуг предоставляемых клиентам школы английского языка.

  Вибір кольору. Як це не дивно, але модерн майже не обмежує господарів будинку у виборі кольорів і відтінків. Фанати "класичного" модерну більше віддають перевагу темному, насичений колір. Наприклад, болотний, фіолетовий, бордовий. Проте, навіть сірий, персиковий або білий колір також відповідають даному виду інтер'єру.

  Один тільки заборона стосується яскравих, "кислотних" кольорів.

  Форма. Створюючи модерн, не використовуйте прямі лінії. Правила досить прості: чим більше вигинів і всіляких завитків, тим точніші відповідності вимогам модерну!

  Меблі - масивна зі старими декоративними компонентами, м'які меблі - величезна, пишна, картини і великі дзеркала - в дерев'яних рамах, каміни і сходи укомплектовані витіюватими дерев'яними складовими. За ціною дерев'яні сходи в такому стилі будуть значно дорожче через свою "елітності". Наприклад, тільки самі розкішні будинки на Кіпрі мають сходи з дерева.

  Килими і торшери, оббивка м'яких меблів практично обов'язкова, і ще бажано щоб вона мала багатий візерунок. Допускається навіть застосування традиційних народних візерунків, однак, тільки в якості акценту.

  Матеріали. Незважаючи на те, що даний стиль вважається "сучасним", найновіші матеріали (різноманітні гуми і пластики) не потрібні і вони просто недоречні. Потрібно віддавати перевагу природній деревині і текстилю, різним бурдюки і вовни, натуральній шкірі, склу, каменю, або, наприклад, кераміці. Також можна використовувати метал.

  Почуття простору. Навіть за особливостями заповнення простору дуже часто можна без зусиль встановити стиль. наприклад, великі незаповнені простору властиві для лофт і мінімалізму.

  Похожие страницы