Навигация+ 

​Деталі інтерєру в граніті і мармурі

Опубликовано Декабрь 13, 2018 – 20:57

У сучасному інтер'єрного дизайну використання натурального каменю більш ніж виправдано, так як матове може змінюватися блискучим, теплі тони холодними, кричуща розкіш може бути сусідами зі скромністю, класика житлових зон, з футуристичними кухнями, спальні в стилі рококо з вітальні в югендстіля. І в створення такої краси нам допоможуть мармур і граніт.

Почнемо з мармуру - він поставляється різних відтінків і чистоти, матовим і полірованим, але в будь-якому випадку обробленим.

Официальный 1хбет сайт даст Вам возможностьзаработать крупную денежную сумму всеголишь сделав ставку.

Підлога з мармуру сприйнятливий до кислот і деяким барвників, які можуть залишати плями. Полірований мармурова підлога, досить м'який і швидко дряпається, але може бути використаний в парадній залі. В інших кімнатах бажано використовувати матовий мармур, на якому подряпини будуть просто непомітні. Для укладання мармурової підлоги потрібно професіонал високої кваліфікації. Не слід робити підлоги з граніту, так як полірований граніт дуже слизький і небезпечний як підлогове покриття, а матовий досить безликий. При мармурових підлогах логічно з нього ж створити і частина або весь інтер'єр ванних кімнат і туалетів.

На мармуровій підлозі ідеально виглядає мармурові сходи. Вона дозволяє гармонійно поєднувати полірований і не полірований мармур, скажімо ступені і масивні балясини матові, а перила поліровані.

Природним доповненням інтер'єру є підвіконня і заповнення ніш для ваз та скульптури зі штучного мармуру. Мармур може бути використаний і для стільниць декоративних столів.

Колони теж краще робити зі штучного мармуру, так як це вимагає всього лише 2-3-х сантиметрового поверхневого покриття.

Для всього каміна тендітній і шикарною буде обробка білим мармуром.

Тепер про граніті. Він значно твердіше мармуру. З граніту виготовляють покриття для стін і поліровані стільниці різного призначення, вони виглядають дуже строго і дорого, дуже зручні і практичні, але мають темний колір. Висока міцність граніту дозволяє очищати поверхні від жиру та інших сильних забруднень, не псуючи полірування. Через його практичності найтвердіші сорти використовують при виготовленні гранітних пам'ятників.

Оздоблення полірованої гранітною плиткою в кухонній зоні над мийкою і над плитою разом зі стільницею, створює неповторно суворий ансамбль. До нього можна додати стійку бару і обідній стіл з полірованого граніту. Але підлогу в службовій зоні краще робити з керамограніта.

На відміну від кухонного простору, для оздоблення стін в житловій зоні підійде необроблена гранітна плитка. Ну а вже якщо є фінанси, то роздобудьте гранітну плиту з друзями гранатів (гранати часто зустрічаються в гранітах), знайдіть їй місце і все житло отримає незвичайне чарівність, змішане з справжньою розкішшю.

Якщо говорити не про приватні квартирах і будинках, а про магазинах, ресторанах та інших громадських закладах, то тут на перший план виходить зносостійкість, і тоді краще підлоги і стіни з керамограніта, а кухонні стільниці з нержавіючої сталі.

Похожие страницы