Навигация+ 

Електрокотли для опалення

Опубликовано Январь 26, 2017 – 16:34

При виборі одноконтурного або двоконтурного електричного котла для опалення приватного будинку, опалювальний механізм повинен мати максимальну стабільністю і надійністю. Сьогодні на ринку представлена велика кількість різнопланових моделей, що відрізняються своєю потужністю, технічними особливостями і функціоналом. При виборі відповідної моделі варто звернути увагу на нюанси підключення до електромережі, управління рівнем потужності і особливості конструкції агрегату. Високотехнологічний електричний котел повинен забезпечувати економний обігрів всього будинку без перебоїв. Ціни електричних котлів опалення для приватного будинку першочергово залежать від технічних характеристик тієї чи іншої моделі.

Електрокотли для опалення приватного будинку і дачі

При виборі відповідної моделі для приватного будинку або дачі, також варто звернути увагу на кількість контурів і особливості підключення. Якщо вам потрібна потужна модель, здатна обігріти велике приміщення, вам необхідно обладнання з можливістю підключення в 380 В. В процесі покупки котла потужністю близько 15 кВт, цілком підійде однофазне підключення. Кінцевий вибір багато в чому залежить від специфіки локальної електромережі.

Вы можете приобрести оригинальный электрический котел (Харьков) по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.
До основних переваг електричних котлів можна віднести:

відносно невисокі ціни;
монтаж в приміщенні без спеціальної дозвільної документації;
безпроблемна і безперебійна робота;
компактні розміри при високому ККД;
безшумність і екологічність роботи.

З огляду на імпортне походження більшості електричних котлів опалення для приватного будинку, ціни на електрокотли визначаються курсом валют. Вибравши нас, ви можете розраховувати на лояльну цінову політику, сервіс від професіоналів і багатий асортимент. У нас ви легко знайдете модель з необхідною комплектацією (циркуляційний насос, різноманітні фільтри тонкого очищення, запобіжні системи, розширювальні баки і так далі).

У Санкт-Петербурзі і Москві купити електрокотел для опалення приватного будинку також можна в представництвах компанії, контактна інформація яких доступна на сайті. Якщо вам знадобиться професійна установка, ми надамо відповідні послуги за мінімальною ціною.

Електричні котли для опалення приватного будинку

Завдяки сортування електрокотлів для опалення приватного будинку за цінами або функціоналу, ви швидко підберете оптимальну модель, відповідну бюджету і споживчим якостям. В каталозі інтернет-магазину ви знайдете всю необхідну інформацію про кожну конкретну моделі, включаючи докладні описи, фотографії, ціни й так далі.


В процесі вибору маленьких опалювальних електричних котлів для приватного будинку, в першу чергу потрібно звернути увагу на співвідношення функціоналу і компактності. Також вагому роль відіграє спосіб нагрівання (трубчасті електронагрівачі, індукційні, електродні). В каталозі інтернет-магазину ви знайдете високотехнологічні моделі як імпортного виробництва, так і вітчизняного.


Визначившись з моделлю електрокотла, купити водонагрівальні електричні котли опалення для приватного будинку в інтернет-магазині можна в 1 клік. Якщо вас цікавить конкретна інформація, що стосується тієї чи іншої моделі, телефонуйте за вказаними телефонами або замовляйте зворотний дзвінок.

Похожие страницы