Навигация+ 

Хай-тек: чи є в ньому місце меблів з дерева?

Опубликовано Декабрь 28, 2016 – 21:32

Термін «хай-тек» з англійської перекладається як «високі технології». Це досить молодий напрямок, про який вперше все услишалів кінці ХХ століття. Стиль має на увазі під собою відсутність будь-якого декору в поєднанні з максимальною функціональністю.

Заказать оригинальный дизайн интерьеров Вы можете у наших специалистов.

Сучасний меблевий ринок рясніє креативними моделями, які відмінно впишуться в такий специфічний інтер'єр. Це і журнальні столики трансформери, і дивани незвичайної форми, і шафи нестандартного дизайну.

Чим відрізняється «хай-тек» від інших стилів?
Напрямок, який показує різноманітність новітніх технологій, не має чітких кордонів. Стиль практично не іспользуетсяв чистому вигляді, адже відрізняється холодністю і безжиттєвістю. Але саме на основі «хай-тек» можна створити максимально теплий, затишний і вишуканий декор в будинку.

Своєрідною «родзинкою» стилю можна назвати мінімалізм, оскільки в ньому застосовуються лише найнеобхідніші предмети меблів. Ще він характеризується просторістю, вільного місця в будинку в такому випадку має бути багато. Багато хто замислюється, чи можна використовувати в оформленні хай-тек кімнати дерев'яні елементи. Як стверджують сучасні дизайнери, даний стиль має на увазі використання незвичайних матеріалів, хоча дереву завжди знайдеться місце в такому інтер'єрі. Це може бути скромний дерев'яний журнальний столик, який відрізняється практичністю і різноманітним функціоналом. Важливо лише не переборщити, тому що краще за все там будуть виглядати скляні, пластикові або хромовані вироби.

Основними складовими даного дизайнерського напрямку є:
Використання інноваційних матеріалів і елементів, і це стосується не тільки побутової техніки, але і виробів мистецтва;
Строгі прямі лінії всіх предметів;
Відсутність вишукувань;
Застосування білих, чорних або сірих кольорів;
Мінімум меблів.


Комфорт вашого житла
Багато хто вважає інтер'єр в стилі хай-тек досить холодним і незручним, але це не так. Адже все в ваших руках, і саме ви в праві створити таку атмосферу в оселі, яка буде налаштовувати мешканців на відпочинок і приємне спілкування.

Цей напрямок в оформленні підійде для приміщення будь-якої площі, оскільки простір можна легко поділити на зони за допомогою скляних дверей або перегородок. Якщо ви бажаєте візуально збільшити простір, можна використовувати дзеркала і прозорий пластик, також не варто забувати про джерела світла.

Будинки, оформлені в «хай-тек», дуже популярні в європейських країнах, люди вже змогли по достоїнству оцінити переваги таких жител. Без надмірностей, з відмінним освітленням інтер'єр відповідає швидкому ритму сучасного життя, це відмінна можливість раціонально використовувати кожен метр свого житла.

Похожие страницы