Навигация+ 

​Панелі ПВХ

Опубликовано Январь 11, 2018 – 19:15

Панелі ПВХ аж ніяк не новий, популярний у всьому світі недорогий оздоблювальний матеріал, і його масове застосування обумовлено численними перевагами.

В першу чергу сама назва вихідної сировини визначає чудові властивості кінцевого продукту. Абревіатура ПВХ розшифровується як полівінілхлорид, це синтетичне волокно, вже понад півстоліття застосовується в промисловості, і не тільки в будівельній галузі. Вироби з ПВХ використовуються в багатьох промислових галузях, в тому числі і в харчовій, в медичній, і в багатьох інших. Але наймасовіше застосування ПВХ знайшов у виробництві будівельних матеріалів.

Панелі ПВХ для внутрішньої обробки виробляються десятки років, за цей час відбулося суттєве технологічний прогрес, можна підібрати відповідні панелі ПВХ для різних приміщень і поверхонь в залежності від їх призначення.

Так, білі панелі універсальні, ними підшивають стелі і віконні укоси, але для підшивки стель можна використовувати і спеціально розроблені панелі, що імітують алюмінієва рейкова підвісна стеля. Для обшивки стін замість обклеювання шпалерами в коридорах, передпокоях і кухнях використовують панелі ПВХ з простим або складним малюнком, нанесеним методом термоперевода. А ось в ванні кімнати прийшли панелі ПВХ зі складним 3D малюнком, виконаним методом цифрового фотодруку, ідеально відтворює керамічну плитку.

Купить качественную одежду для своего ребенка Вы можете на сайте https://modniki.com.ua/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

У будь-якому випадку панелі ПВХ ідеальне рішення, вони вологостійкі і легко миються звичайними миючими засобами (без абразиву).

Монтаж панелей ПВХ нескладний, проводиться зазвичай на тонку обрешітку спеціальними кліпсами, дозволяє приховати нерівності стін і при цьому не зменшує розміри приміщення.

Дизайн панелей ПВХ постійно оновлюється, з'являються нові колекції, малюнки складаються з декількох панелей, ви зможете за відносно невеликі кошти створити сучасний інтер'єр.

Похожие страницы