Навигация+ 

Кабель ВВГ

Опубликовано Апрель 19, 2017 – 19:41

Кабель ВВГ: розшифровка

Абревіатура ВВГ розшифровується так: В - проводять струм жилки зроблені з полівінілхлориду, В - ізоляційний шар виконаний з полівінілхлориду, Г - відсутність броньового шару, захисту.
Кабель ВВГ: опис

Провід ВВГ (також іменований як силовий кабель ВВГ) - поширений підвид кабелю, призначення якого - передавати і розподіляти електричну енергію. Особливість конструкції залежить від типу: бувають як варіанти з однієї житлової, так і декількома, причому їх число може становити від двох до п'яти. Кабель ВВГ з двома жилами має рівне перетин, кабель з трьома і більше - один провідник меншого перетину, використовуваний для того, щоб організовувати заземлення.
Кабель ВВГ: технічні характеристики

Велика кількість ізоляційних шарів, зроблених з ПВХ, дозволяє кабелю працювати навіть при взаємодії з лужними і кислотними рідинами.
Кабель ВВГ не припускав вплив ультрафіолетових променів.
Проба ізоляції становить аж до трьох з половиною кіловольт.
Монтаж може бути здійснений при температурі вище десяти градусів Цельсія; передбачувана вологість повітря - менше вісімдесяти п'яти відсотків.
Експлуатаційний період передбачає не менше двадцяти п'яти років використання.
Стійкість до горіння.
Можливість прокладки в пучку.
Ізоляційний ПВХ-шар кабелю ВВГ не схильний до стирання, однак не рекомендується надто навантажувати кабель напругою.

Купити кабель ВВГ : що ми пропонуємо?

Досить багато фірм пропонує придбати провід ВВГ, через що ми спробуємо загострити вашу увагу на вигідних сторонах співпраці з нашою компанією. Для того, щоб викласти все чітко і ясно, ми наведемо перелік переваг:

Поєднання високої якості і демократичної ціни. Ми здійснюємо продаж сертифікованої продукції, що відповідає нормам і стандартам якості. Незважаючи на це, ми постаралися зробити ціну на кабель ВВГ демократичною і адекватною.
Клієнтоорієнтований підхід. Ми незмінно враховуємо думку наших клієнтів, на яких намагаємося орієнтуватися у всьому.
Гуртова торгівля. Ви можете придбати будь-яку цікавить вас кількість кабелів ВВГ, оскільки ми володіємо величезним складом і здійснюємо виключно оптову торгівлю. Якщо ви станете нашим постійним клієнтом, ви в будь-який момент може придбати товар, який в зведені до мінімуму терміни буде до вас доставлений.
Масштаб. Ми маємо представництва в декількох містах Росії і вже придбали хорошу репутацію, свідченням чого є позитивні відгуки численних клієнтів.

Якщо ви хочете купити кабель ВВГ, ми будемо раді співпраці!

Похожие страницы