Навигация+ 

​Сітка рабиця

Опубликовано Ноябрь 7, 2017 – 09:00

Сітка рабиця на даний момент є одним з поширених виборів забору. Дана сітка широко використовується в побуті, будівництві та на різних виробництвах. Основними перевагами є:

Вона потрібна для будівництва парканів та огорож, дитячих та спортивних майданчиків.

З неї роблять клітки для звірів і птахів.

Використовується для теплоізоляції і штукатурення приміщень.

З неї виготовляються сита, через які просіваються сипучі матеріали, такі як пісок або щебінь.

Використовується для кладки стін при спорудженні будь-якого роду будівель.

Качественная сетка рабица купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Послуги нашого магазину

Якщо вам потрібна Сітка рабиця, купити в Харкові ви можете її у нас на сайті. Досить просто відвідати нас інтернет магазин і вибрати, ту сітку, яка, підійде саме для ваших робіт. У нас також можна сітку рабицю купити оптом - це буде навіть дешевше. Дана сітка виготовлена надійним виробником і відповідає всім нормам якості і міцності. У нашому магазині ви можете вибрати будь-яку сітку, адже у нас є:

чорна сітка (звичайна);

оцинкована сітка;

сітка з полімерним покриттям.

Ціна сітка рабиця залежить від виробника, якості і метражу. Також ціна залежить від параметрів сітки і ваги товару. Доставляється сітка в рулонах різної довжини. Залежно від кожного випадку наші фахівці допоможуть підібрати вам сітку, яка буде відповідати вашим цілям і призначенню для неї.

Купити оцинковану сітку рабицю також можна в нашому магазині. Вона має хороші показники по терміну служби і не схильна до впливу сонячних променів і опадів.

Переваги чорної сітки

Купити чорну сітку рабиця в нашому магазині не складе труднощів. Вона дуже проста у використанні і має багато хороших відгуків. Її дуже зручно застосують в промисловості, вона використовується для виготовлення перегородки та захисних екранів. Але чорна сітка на відміну від оцинкованої є не такою стійкою до корозій і не так еластична.

Встановлювати огорожі з цієї сітки дуже вигідно, адже вона:

легка в збірці;

недорога;

витривала до впливів навколишнього середовища.

Купуючи сітку в нашому інтернет магазині, ви отримуєте якісний і товар, який прослужить довгу службу за доступною ціною. Щоб купити обрану сітку, ви можете залишити заявку на сайті або зв'язатися по телефону з нашими менеджерами. У нас низькі ціни і висока якість сіток і дротів. Ви залишитеся задоволені покупкою.

Похожие страницы