Навигация+ 

​Заливка наливної підлоги

Опубликовано Декабрь 14, 2017 – 17:45

Пристрій наливної підлоги може бути виконано самостійно. Але це не означає, що ви отримаєте якісне рішення. На користь вибору «зроби сам» говорить тільки прагнення заощадити. Інших переваг у такого підходу немає, правда, і тут не все однозначно, як здається.

Чому професійний наливна підлога краще

Наливні підлоги на даний момент не можна назвати широко поширеною практикою пристрої підлогового покриття, навіть чорнового. І не всі професіонали готові взятися за проведення робіт, якщо раніше не практикували в цій області. В результаті, все, що є у бажаючих зробити наливна підлога самостійно - численні інтернет-інструкції і можливість додатково почитати-подивитися, як приблизно виглядає хід робіт. Що в підсумку:

Профессиональная школа покера видео уроки по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

помилки при виборі матеріалу і розрахунку його кількості;

необхідність покупки спеціального інструментарію;

використання хоча і покрокової, але універсальної інструкції, що не враховує конкретні умови, особливості монтажу, тип, вид і марку використовуваного складу;

порушення технології, як на стадії підготовки підстави і суміші, так і в процесі нанесення і очікування повного затвердіння;

форсування ходу робіт в бажанні швидше отримати і оцінити результат;

розчарування і переробка.

На жаль, пристрій наливної підлоги дуже вимогливо до дотримання технології, хоча зовні все і виглядає зрозуміло і просто. Більш того, виправити помилки практично неможливо без проведення всього комплексу робіт заново, інакше дрібні дефекти все одно залишаться.

Зрозуміле бажання заощадити далеко не завжди призводить до реальної економії. Навпаки, часто дає прямо протилежний результат.

Яку реальну економію ви можете отримати, запросивши професіоналів:

Економію часу. Компанія СТЕЛС займається наливними підлогами 17 років. Практично кожен день наші майстри практикують і вдосконалюють свої навички, тому всі роботи проводяться настільки швидко, наскільки це об'єктивно можливо для отримання якісного результату.

Економію витрат. Вона досягається гранично точними розрахунками необхідної кількості матеріалу і використанням спеціального устаткування, що дозволяє уникати перевитрати.

Економію сил і нервів. Оцініть, скільки вам знадобиться всього, щоб вивчити технологію, освоїти її, акуратно здійснити монтаж? А якщо щось піде не так? Наша компанія не тільки виконує свою роботу якісно, а й створює для клієнтів зручні умови взаємодії. Ви отримуєте готовий результат, нічого не роблячи самі.

Похожие страницы