Навигация+ 

​Види наливних підлог

Опубликовано Декабрь 18, 2017 – 09:46

Наливна підлога - це сучасний і актуальний варіант покриття. За рахунок наявності маси достоїнств така підлога користується приголомшливим успіхом серед широкого кола покупців. Різноманітність асортименту на ринках продажів дозволить кожному господарю вибрати кращий варіант покриття для власного будинку або приміщення іншого призначення.

Різновиди наливних підлог

Залежно від використовуваної основи наливне покриття ділиться на наступні види:

епоксидне;

Цементно-акрилове;

метілметакрілатние;

Поліуретанові.

Епоксидна наливна підлога можна встановлювати на дерев'яних, бетонних та металевих підставах. Такий вид покриття має відмінну вологостійкість, міцність і стійкість до механічних навантажень. Суттєвою особливістю епоксидного статі виступає абсолютна невразливість до впливу всіляких хімічних речовин. Тому він знайшов широке застосування у фармацевтичній, промислової та інших галузях, де має місце постійне вплив різних кислот і лугів. Також подібний вид статі встановлюється і в житлових будинках, так як він простий в догляді за собою і вельми зносостійкий.

Види наливних підлог Види наливних підлог

Цементно-акрилове покриття також з легкістю переносить вплив агресивних хімічних середовищ. Матова поверхня підстави володіє відмінними протиковзкими властивостями, що дуже доречно при облаштуванні складів, промислових об'єктів і торговельних центрів. Подібний підлога не боїться перепаду температури, тому його можна встановлювати навіть в морозильних камерах.

Метілметакрілатние наливна підлога відрізняється високою швидкістю полімеризації, тобто його можна вводити в експлуатацію буквально через кілька годин після установки. Таке покриття має хорошу стійкість до ультрафіолету і перепадів температурного режиму. Добитися бажаної гнучкості, міцності та інших характеристик можна з використанням відповідних добавок.

Поліуретанові наливні покриття часто використовується при облаштуванні житлових будинків. Така підлога водонепроникний, термостійкий, ударопрочен і має високий ступінь зносостійкості. Також він дуже простий у догляді за собою.

Останнім часом актуальні і наливні підлоги 3D, які створять неймовірно стильний дизайн в будь-якому будинку. Пристрій такого покриття полягає в установці певного малюнка-основи, поверх якого заливається прозора вирівнюється суміш. 3D підлога стане вишуканою прикрасою кожної оселі.

Похожие страницы