Навигация+ 

Будівництво будинків з газобетону

Опубликовано Апрель 20, 2017 – 08:17

Газобетон - один з різновидів пористого, або пористого бетону. Матеріал отримують у вигляді блоків автоклавним методом з якісного цементу, кварцового піску, води, вапна й алюмінієвої пудри, яку використовують як газообразователя. У процесі замішування розчину при високій температурі компоненти вступають в хімічну реакцію, яка супроводжується виділенням водню, який рівномірно розподіляється по всьому об'єму матеріалу у вигляді бульбашок. Технологія передбачає швидке твердіння розчину. При цьому бульбашки газу утворюють пори. Це дає можливість отримувати газобетонні блоки, які відрізняються малою щільністю і низькою теплопровідністю.

Купить газобетонные блоки Аэрок на https://keramikfest.com.ua/wallblocks/aerated_concrete/aeroc1 Вы сможете по выгодной цене.

Переваги

Низька щільність, яка дає малу вагу і дозволяє виготовляти блоки великого формату;

Низька теплопровідність - в 3-5 разів нижче в порівнянні з цегляною кладкою, в 8 разів нижче в порівнянні з важким бетоном;

Висока вогнестійкість - матеріал є негорючим і перешкоджає поширенню горіння;

Хороші мікрокліматичні показники, які досягаються за рахунок здатності пористого матеріалу «дихати»;

Стійкість до впливу біологічних факторів - матеріал не боїться гниття;

Відсутність шкідливих виділень в атмосферу.

Одним з основних мінусів газобетону називають його гігроскопічність. За рахунок своєї пористої структури він дійсно досить активно вбирає вологу. Вирішується проблема якісної зовнішнім оздобленням. З іншого боку, будинок в будь-якому випадку вимагає хорошої облицювання з естетичних міркувань. Також потрібно враховувати, що газобетон значно поступається цеглі по міцності. Тому його застосування допускається для зведення несучих стін в будівлях заввишки не більше 4 поверхів. Однак цього цілком достатньо, щоб використовувати матеріал в котеджному будівництві практично без обмежень. При будівництві повинна враховуватися низька міцність газобетону на злам, що підвищує вимоги до якості використовуваних фундаментів. В іншому випадку стіни можуть тріскатися при переміщеннях грунту.

Похожие страницы