Навигация+ 

Будівництво будинку з газобетону

Опубликовано Октябрь 17, 2016 – 12:12

Пропозиції на ринку за матеріалами різні, але краще за все розглядати виключно заводські варіанти. Все, що дешевше, в результаті може вийти набагато дорожче. Пропозицій по послузі `будівництво будинків з газобетона` величезна кількість. Починаючи від великих і дрібних будівельних компаній, закінчуючи незліченною кількістю приватних пропозицій. При такому багатстві вибору можна загубитися.

Вибираємо газобетон для будівництва будинку

Низька ціна будівництва?

Є кілька чинників, за якими забудовник вибирає газобетон. До першого віднесемо загальне помилкове поширена думка про низьку ціну будівництва. Багато хто хоче купити газобетон Одеса але, дізнавшись, що ціна будівництва будинку з газобетону порівнянна з цегляними будинками і перевищує на початковому етапі будівництво з бруса на 40-50%, починають міняти свої пріоритети, можливо, розглядаючи проекти будинків з інших матеріалів. Звичайно, в цьому випадку важливо, щоб ви звернулися до неупередженим консультантам. В іншому випадку, вам наплетуть величезна кількість бувальщин і небилиць.

Час

Об'єктивним показником вважається часовий чинник. Майже всі будинки з дерева дають усадку від півроку і більше. Будівництво будинку до здачі автоматично розтягується на півтора-два роки. У той час як будівництво будинку з газобетону під ключ займає п'ять-шість місяців. Це може бути ключовим аргументом на користь кам'яного домобудівництва. Також важливий за часом і замовлення матеріалу. З газобетоном не відбуваються збої подібні брусу, який, наприклад, через лісові пожежі можуть не привести. Газобетон можна купити в будь-який час і без зайвих зволікань. Дізнатися точний обсяг матеріалу для попереднього замовлення можна замовивши проект будинку.


Надійність в експлуатації

Надійність будинку завжди залишається за кам'яними варіантами. У хід йдуть аргументи і довговічності, і пожежобезпеки, і «камінь є камінь». Потрібно розуміти, що всі ці аргументи з розряду підсвідомого сприйняття, яка не співвідноситься з практичної експлуатацією та будівництвом будинків з газобетону. Найвірнішим і надійним буде твердження «камінь є камінь», або ще одним виразом: `мій будинок моя крепость`. Конкурентні матеріали, включаючи дерево, стоять сотні років. Тому показник довговічності дуже відносний, якщо ж ви засинаєте з сигаретою в роті, то не настільки важливо з якого матеріалу у вас стіни будинку. У зв'язку з цим буде цікавим прочитання статті на нашому сайті про вибір матеріалу для будівництва будинку.

Досвід в роботі

Хто хоч раз будував будинок, впевнено скаже, що потрібен досвід в роботі. Будь це брус, цегла або газобетон. У будь-якому випадку будівництво будинку з газобетону вимагає певних навичок, досвіду, інструментів, в кінці кінців. Ви можете самостійно проводити обробку, можете самі вставити вікна і двері, отримавши деяку економію на роботах своєю власною працею. Всі ці роботи при помилках недосвідченого будівельника виправляються легко. Виправити помилки при зведенні стін, фундаменту і покрівлі набагато складніше, набагато дорожче і часом неможливо.

Підсумок

Все це означає, що наша компанія, ви, гадаю, не сумнівалися, читаючи цей текст, бажає запропонувати вам свої послуги з будівництва будинків з газобетону, які вона виробляє якісно і в строк, маючи за плечима чималий досвід роботи. Вирішувати, звичайно, вам. У разі необхідності отримати відповіді на виниклі питання, проконсультуватися з будівництва будинку з газобетону або відразу замовити проект, ви можете звернутися до нас по електронній пошті або по телефону. Будемо працювати.

Похожие страницы