Навигация+ 

Будівництво каркасних будинків під ключ

Опубликовано Январь 29, 2017 – 15:36

Велику популярність в сучасному будівництві набуло зведення каркасних будинків. Дана технологія прийшла з Канади і міцно закріпилася у багатьох країнах. Хочете швидко побудувати свою обитель? Замовте каркасний будинок під ключ у компанії, що спеціалізується на даному виді споруди. Виробники можуть запропонувати вам готові комплекти каркасного житла за індивідуальним або стандартним проектом.

Заказать профессиональный проект дома Вы можеет на http://akvilonpro.ua/, здесь представлен широкий выбор проектов.

Що таке готові каркасні будинки під ключ?
Дана технологія дозволяє будувати не тільки великі котеджі, а й малогабаритні дачні будиночки. Такі споруди привертають клієнтів в першу чергу завдяки своїй доступності та швидкості зведення. Каркасні будинки збираються безпосередньо на ділянці із застосуванням складових елементів (як конструктор).


Комплектація каркасних будинків:
фундаментні блоки;
утеплювач;
каркас;
панелі;
лаги на підлогу;
підлоги;
матеріал для оздоблення всередині приміщення;
віконні блоки;
дверні блоки;
конструкція для покрівлі.

При складанні житла проводять і підключають всі комунікації. Крім вартості комплектації врахуйте витрати на прибирання та вивіз сміття, транспортування матеріалів, проживання будівельної бригади. Утеплюють такі будинки за допомогою пінопласту, ековати, керамзиту, мінеральної вати або пінополістиролу. Готових проектів каркасних будинків існує велика кількість. Ви вибираєте поверховість, планування, форму даху і т.д.

Каркасні будинки надійні і довговічні (термін служби - близько 50 років), мають гарну шумо-і теплоізоляцією, їх дуже легко і відносно недорого будувати. Такі споруди виготовлені з матеріалів, безпечних для здоров'я. Будь зносився елемент легко замінити на новий. Для будівництва котеджу середніх розмірів дослідної будівельній бригаді знадобиться 2-3 місяці.

Похожие страницы