Навигация+ 

Функції технічного замовника в будівництві

Опубликовано Май 16, 2017 – 10:51

В даний час інвестори часто вдаються до послуг сторонніх організацій для реалізації проектів будівництва. Питання технічного і юридичного плану вирішуються за допомогою технічного замовника.

Спеціальне обладнання Graco для фарбування Ви зможете орендувати на нашому сайті.

Компанія представляє інтереси інвесторів на високому рівні, забезпечуючи управління будівельними проектами повного циклу. Техзаказчік несе відповідальність перед своїм наймачем у вирішенні питань, що стосуються технічної і економічної сторони будівництва, починаючи з передінвестиційної стадії і складання проекту. Компанія здійснює підтримку у вирішенні проблем фінансового характеру. Взаємодія сторін починається з моменту підписання відповідного договору, де вказуються всі умови співпраці, обсяг відповідальності, обов'язків інвестора і техзаказчіка.

Однією з головних задач, які вирішує служба замовника , є контроль на всіх етапах будівництва. Будівельний контроль передбачає скрупульозні перевірки кожного етапу реалізації проекту для зведення до мінімуму можливості порушень і помилок в технології будівельних робіт. Серед функцій замовника, слід зазначити контроль над витрачанням фінансів, вкладених в проект. Техзаказчік повністю контролює засоби, не допускаючи їх перевитрати або нецільового використання. Якщо допускається перевитрата ресурсів, цей момент повинен бути обгрунтований і документований.Договір, який укладається між інвестором і службою технічного замовника, може передбачати будь-який обсяг зобов'язань. Часто сторони домовляються про повну взаємодію, техзаказчік може взяти на себе всі етапи реалізації проекту.

Служба технічного замовника готова надати широкий спектр послуг. Зазвичай цей перелік включає в себе збір пакету документів для розробки і реалізації інвестпроекту, оформлення відповідних дозволів і отримання погоджень. Техзаказчік є повноцінним партнером, це експерт, професійно вирішує питання управління проектом, підключення споруди до магістральних інженерних мереж, контролювання фінансів і безпосередньо самого процесу будівництва.

Функції техзаказчіка полягають не тільки в ефективній реалізації проекту, але і в тому, щоб забезпечити максимально конструктивну взаємодію всіх його учасників. Говорячи в тезовому ключі, служба техзаказчіка виконує функції зі збору та підготовки документації, супроводження проекту, проведення експертних робіт, ведення технагляду будівництва і введення об'єкта в експлуатацію.

Похожие страницы