Навигация+ 

Інженерно-екологічні вишукування в будівництві

Опубликовано Март 23, 2017 – 07:10

Одним з обов'язкових етапів робіт в будівництві, які виконуються перед складанням проекту, є інженерно-екологічні вишукування. Це важлива частина комплексного дослідження місцевості, це джерело інформації для складання проекту будівництва та його обґрунтування.

Широкий выбор строительных материалов для своих клиентов предоставляет vist.kiev.ua, вас ждет отличное качество и выгодные цены.

В ході цієї стадії робіт визначаються властивості і характеристики грунту, а також атмосфери і води, геофізичні особливості місцевості. Виходячи з результатів таких досліджень робиться висновок про можливу придатності конкретної місцевості для будівництва тієї чи іншої споруди. Від цього дослідження буде залежати не тільки надійність споруди, а й безпеку знаходяться в ній людей.

Для проведення інженерно-екологічних вишукувань слід звертатися до професіоналів, для яких дані види робіт є профільними. Максимально швидко і якісно це непросте завдання виконають фахівці компанії Главгеопроект , за результатами досліджень буде складено повний звіт з кінцевим професійним висновком.

Інженерно-екологічні вишукування ставлять перед собою кілька цілей. Зокрема, в ході робіт виявляються типи забруднень, встановлюється їх ступінь, а при необхідності складається план санаційних робіт, визначається план по використанню або переміщенню можливих природних ресурсів, що знаходяться на місці передбачуваного будівництва, складається план робіт щодо профілактики та зниження рівня забруднень.

Усі проведені на даній стадії роботи поділяються на три етапи.

В першу чергу фахівці знаходять інформацію про дослідження на даній місцевості, що проводяться до цього моменту, далі здійснюється їх аналіз.

Другий етап досліджень включає проведення польових робіт. На цьому етапі досліджуються всі природні умови, клімат, виявляються і аналізуються можливі забруднення. В ході цього етапу відбираються проби, які потім досліджуються в лабораторних умовах.

Третій етап робіт передбачає камеральноє розгляд всіх отриманих аналізів та інформації. Остаточні результати дозволяють скласти детальну характеристику екологічного стану місця майбутнього будівництва.

Всі відомості знаходять відображення в звіті, представленому в нормативних документах. Дана документація містить не тільки висновки про стан грунту, води і повітря, а й прогнози на вплив забудови на навколишнє середовище, перелік заходів щодо захисту природи, максимальне зниження шкоди від господарської діяльності.

Похожие страницы