Навигация+ 

​Установка і заміна віконних укосів, підвіконь, відливів

Опубликовано Ноябрь 15, 2017 – 17:01

установка укосів

Для того щоб вікно служило довше і зберігало свій відмінний зовнішній вигляд, треба ще на початковому етапі потурбуватися про те, щоб комплектуючі вікон: анкерні пластини, фіксатори для укосів, куточки зовнішній універсальний і гнутий, сендвіч-панелі, нащільники, пороги, підвіконня, відливи, укоси монтували у відповідності з усіма правилами. У нас працюють майстри з величезним досвідом роботи, професійно працюють з будь-якими конструкціями вікон ПВХ. Ми готові без проблем здійснити установку вікон фірм KBE, Rehau, Veka, Trocal, Thyssen, Salamander і інших. Нами використовуються для установки виключно комплектуючі перевірених виробників, давно і чудово зарекомендували себе в нашій країні. Наші майстри здійснюють такі роботи, як:

Дезинфекция кондиционера заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

- встановлюють укоси і відливи;

- встановлюють стулки, можуть відрегулювати вікна з пластику і фурнітуру;

- заповнюють стики поліуретановою піною;

- збирають і монтують протимоскітні (антикомарині) сітки.

Нами виконуються і інші типи робіт, з вікнами ПВХ в приватних котеджах, бізнес-центрах, багатоквартирних житлових комплексах, якщо в них виникне потреба у замовника. Великий досвід роботи наших фахівців дає можливість займатися установкою будь-яких комплектуючих пластикових вікон в будь-який час року.

заміна ручки

В процесі монтажу комплектуючих вікон немає можливості детально дати оцінку якості робіт. Будь-які «косяки» цілком здатні вилізти тільки через рік-два після установки, що знову ж таки говорить про те, що потрібно дуже ретельно вибирати виконавців, якість роботи яких завжди на висоті. Майстер повинен і грамотно відібрати потрібні комплектуючі для монтажу, адже вони впливають на те, як довго будуть служити Ваші вікна. Нашими фахівцями бездоганно монтуються комплектуючі вікон, і крім усього іншого, виконуються інші маніпуляції, наприклад:

- виявлення і ліквідація помилок при монтажі;

- повернення шумоізоляції, вологоізоляції, звукоізоляції;

- відновлення правильного положення віконних стулок.

Якщо виникне потреба, телефонуйте нам, і ми виберемо для Вас оптимально підходящі саме для Вас комплектуючі, які тривалий час службовці і дуже надійні

Похожие страницы