Навигация+ 

​Правильний вибір вікон: пластикові або деревяні

Опубликовано Сентябрь 6, 2018 – 05:58

Вікна - це такі елементи будинку, на яких фахівці не рекомендують заощаджувати. Перш за все, хороші і якісні вікна - це захист вашого будинку від природних умов і непрошених гостей. По-друге, вікна є важливою складовою загального декору вашого будинку або квартири. Тому підходити до вибору вікон необхідно ретельно і продумано.

Сьогодні існує три види вікон: дерев'яні євровікна, пластикові вікна і вікна з натурального дерева. Звичайно, на вибір вікон надає ваші фінансові можливості. Але завжди необхідно пам'ятати про те, що вікна доведеться ставити не щороку, а на кілька, тому не варто проявляти зайвий режим економії.

Скоростной домашний интернет подключить по самой выгоднойстоимости на сегодняшний день.

Найнадійнішими, красивими і престижними є дерев'яні євровікна, які сьогодні є найдорожчими за вартістю. Їх виготовляють з екологічно чистих натуральних матеріалів. Спочатку фахівці виготовляють дерев'яні бруси, які в процесі складання обробляються спеціальними просоченнями, що складаються з нешкідливих і екологічних складів. Просоченнями складами забезпечує запобігання старіння і погіршення характеристик дерев'яних вікон. Дерев'яні євровікна володіють прекрасними естетичними характеристиками і можуть витримувати перепади температур від - 500С до + 500С. Дерев'яні євровікна створять у вашому будинку незвичайну атмосферу тепла, затишку та комфорту.

Своїми відносно невеликими цінами і великими технічними характеристиками все більшої популярності в нашій країні завойовують пластикові вікна. Вони створюють високий рівень шумоізоляції, герметичності, теплоізоляції, так як для їх виготовлення застосовуються герметичні склопакети. Пластикові вікна і рами не потребують додаткової консервації на зимовий період часу, вони легко миються. Замовити вікна veka бажано в надійній фірмі, яка самостійно займається їх виготовленням на своє виробничій базі, а не перепродує них. Тоді не виникне проблем з їх ремонтом або заміною в останньому випадку.

Фурнітура, яка використовується в пластикових вікнах, створює можливість для їх відкривання у двох напрямках. Режим відкривання вікон на провітрювання виключає необхідність кватирок, що позначається на поліпшенні дизайна пластикового вікна. Вони красиво і легковажно виглядають в загальному дизайні будинку. Недоліком пластикових вікон є неможливість усунення механічних пошкоджень, тому поводитися з ним необхідно акуратно і обережно.

Найдешевшими з усіх типів сучасних вікон є дерев'яні вікна. Вони практичні, так як їх легше встановлювати і легше експлуатувати. Сучасні дерев'яні вікна позбавлені незручних шпінгалетів, які замінюються сьогодні сучасної віконної фурнітурою. Дерево весь час дихає, чим створює особливий мікроклімат в приміщенні. Основним недоліком таких вікон є нереальність фіксації стулок у необхідно положенні, як у пластикових вікон. Тому при ударі кватирок одна об одну можуть розбитися скла.

Похожие страницы