Навигация+ 

Вибираємо електричний котел

Опубликовано Апрель 4, 2017 – 07:34

У наших реаліях не завжди вважається розумним справою опалювати будинок за допомогою дизельного або газового котла. У першому випадку потрібно заздалегідь запастися великими і дорогими ємностями, в яких і буде зберігатися паливо, тоді як газовий котел банально може перестати працювати через низький вхідного тиску газу. Але все можна виправити, якщо купити правильний електричний котел.

Для отопления дома электрические котлы будут прекрасным выбором.

Для невеликого будинку, площа опалення якого не перевищує 80 кв / м, розумно купувати однофазний електричний котел з потужністю споживання до 9 кВт. В останньому випадку мала потужність цінується тим, що для підключення опалювального обладнання можна використовувати стандартну електричну проводку і розетку з керамічним ізолятором. Іншими словами, можна купити в магазині однофазний електричний котел і негайно почати його експлуатувати.

У ситуації, коли потрібно обігріти будинок більшою опалювальної площі, рекомендується купувати трифазний електричний котел, потужність споживання якого найчастіше починається з порогової цифри в 10 кВт. Розрахувати потрібну потужність не так складно, оскільки 1 кВт потужності доводиться на 10 кв / м житла. Якщо будинок має площу опалення близько 150 кв / м, то відповідно, доведеться купувати трифазний електричний котел з потужністю не менше 15 кВт!

Електричні котли відрізняються від стандартних конвекційних обігрівачів тим, що безпосередньо не обігрівають навколишні повітряні маси. Спочатку вони нагрівають до заданої температури проміжної теплоносій у вигляді простої води за допомогою тенів. І тільки потім теплоносій починає віддавати закумульоване тепло стандартним трубах і радіаторів опалення. Для зниження витрати електричної енергії настійно рекомендується купувати алюмінієві радіатори опалення, цінні своєю низькою водної ємністю, яка в кращих версіях від фірмових виробників доходить до показника 0.5 л! В останньому випадку електричний котел зможе нагрівати мінімум теплоносія, швидше прогрівати навколишні приміщення і частіше вимикатися!

Знизити витрату електричної енергії можна, якщо купити нову версію електричного котла, здатну підтримувати нічний режим роботи в вигляді HDO, при якому обладнання, при наявності електронного багатотарифного лічильника, працює на максимальній потужності вночі, коли енергія коштує дешевше. І навпаки, в денний час, коли кімнати виявляться максимально прогрітими, електричний котел буде працювати на мінімальній потужності споживання.

Похожие страницы