Навигация+ 

Вибираємо світлодіодні лампи

Опубликовано Май 9, 2018 – 14:38

Буквально кілька років тому лідером продажів ламп для побутового, офісного та промислового використання були люмінесцентні енергозберігаючі лампи. Такі лампи мали досить велику кількість недоліків, основним з яких можна назвати необхідність досить дорогим утилізації таких ламп.

На нашем сайте вы можете купить светодиодный светильник по выгодной цене.

Сьогодні їм на зміну прийшли більш економічні, довговічні і безпечні світлодіодні лампи і готові світлодіодні світильники.

Але покупка світлодіодної лампи - це не найпростіший процес. Для того, щоб лампа прослужила довго варто дотримуватися деяких правил при її покупці:

Потужність світлодіодної лампи. На жаль, не завжди виробник вказує на упаковці еквівалент потужності, відповідний звичної лампі розжарювання. Рішення. Розділити потужність на вісім.

Напруга мережі. Звичайна світлодіодна лампа працює при напрузі в 220 вольт. Але при покупці в закордонних інтернет-магазинах варто звернути увагу на те, що такі лампи можуть працювати, наприклад, при напрузі в 110 вольт.

Кількість світлодіодів. Як правило, світлодіоди перегорають, але з часом починають світити гірше. Тому в лампі повинно бути якомога більше світлодіодів - довше проживе.

Матеріал корпусу світлодіодної лампи. Як матеріал для виробництва корпусу використовують скло, пластик, кераміку. Вирішуйте самі, що вам більше подобається.

Ступінь захисту світлодіодної лампи. Для побутового споживання підійде ступінь захисту IP 40, для запилених або вологих приміщень краще вибрати ступінь захисту «солідніше».

Вартість. Як правило, якісна світлодіодна лампа навряд чи буде коштувати занадто дешево, хоча бувають і винятки.

Виробник. Вибирайте перевірених виробників, що мають достатню «історію» виробництва. Хоча стосовно світлодіодним технологіям велику історію виробники навряд чи встигли напрацювати.

Похожие страницы