Навигация+ 

Як вибрати змішувач

Опубликовано Апрель 30, 2018 – 08:17

Вибір змішувач для ванної кімнати є непростим завданням, в даний час на ринку представлено безліч компаній, які пропонують різні види змішувачів для ванної кімнати .

Только наш Сантехник №1 сделает свою работу быстро и качественно.

У деяких країнах до сих свято дотримуються традиції, відповідно до яких гаряча вода не змішується з холодною при подачі в раковину. Чим викликана ця традиція - залишається загадкою для багатьох, очевидно, що такий спосіб подачі води в раковину вкрай неекономічний.

Прототипом сучасно змішувача можна вважати U-подібну трубку, яка з'єднувала крани з гарячою і холодною водою на комунальній кухні, в даний час технологія виробництва зробила крок далеко вперед, і власник квартири може вибрати більш досконалу модель.

Перед тим, як вибрати змішувач для ванної кімнати , необхідно визначити їх кількість. Якщо ванна розташована на значній відстані від раковини, то доведеться купувати два окремих змішувача. У разі, якщо ви живете в малогабаритній квартирі, то можна обійтися одним змішувачем.

Класичний варіант змішувача для ванної кімнати являє собою ДВОХВЕНТИЛЬНІ конструкцію з краном і перемикачем води на подачу в шланг, з'єднаний з душовою лійкою. В даний час практично неможливо зустріти змішувачі з кран-буксами , оснащеними гумовими прокладками . Такий тип змішувача вимагає досить частої заміни прокладок, та й самі кран-букси не відрізняються надійністю.

На зміну їм прийшли змішувачі з керамічними дисками . На думку фахівців, якщо ви встановлюєте змішувач з керамічними дисками, необхідно встановити фільтри для очищення води від піску і інших домішок, які можуть привести до поломки даного виду кран-букс.

Ще одним видом змішувача для ванної кімнати є пристрій з терморегулятором , яке оснащено однією ручкою для регулювання температури і натиску води. Цей пристрій дуже зручно в застосуванні, але його використання призводить до збільшення витрати води. Для установки змішувача з терморегулятором також необхідна установка фільтрів для очищення води.

Однією з технологічних новинок, яка недавно з'явилася на вітчизняному ринку, є сенсорний змішувач . Даний вид змішувача являє собою звичайний кран без вентилів і важелів. Температура води, яка буде подаватися в раковину, встановлюється за допомогою спеціального мініатюрного важеля, а напір води регулюється за допомогою вбудованого датчика з фотоелементом. Сенсорний змішувач дозволить вибрати оптимальний напір води, що дозволить не тільки значно економити воду, але і уникати калюж на підлозі ванної кімнати.

Перемикач для подачі води в душ може являти собою ручку, яку необхідно повернути на півоберта, або кнопку, яку необхідно «втопити» або витягнути з змішувача. Душ-лійка, який кріпиться на кінець шланга, може мати різні види насадок, які забезпечать розбризкування води під різними кутами.

Універсальний змішувач оснащений повертається краном, за допомогою якого струмінь води може бути направлена в ванну і раковину. Підведення води до змішувача може здійснюватися як за допомогою труб, так і за допомогою гнучких металевих шлангів, які дозволить встановити змішувач в будь-якому зручному місці без додаткових монтажних робіт.

Змішувач для раковини являють собою пристрій, який оснащено двома вентилями або термостатом для регулювання температури води і краном для подачі води. Цей пристрій може бути закріплено як на самій раковині, так і на стіні. Останнім часом більшість раковин типу «тюльпан» мають спеціальний отвір, яке призначене для кріплення змішувача до раковини.

Всі змішувачі для раковин оснащені необхідним монтажним комплектом, який значно спрощує процес установки, але все ж, краще довірити установку досвідченим фахівцям.

Змішувач для ванни є більш складною конструкцією. Крім системи подачі води в ванну, він оснащений душовою лійкою, яка може бути встановлена на гнучкому шлангу або за допомогою конструкції, що змінює свою висоту. Змішувач для ванни також може монтуватися безпосередньо на поверхню ванни або ж на стіну. Кран для подачі води може бути як рухомим, так і нерухомим.

В даний час можна придбати як класичні чавунні ванни без посадочних отворів для змішувача, так і акрилові ванн, на яких змішувач може бути встановлений на поверхні.

У більшості магазинів в даний час представлена величезна кількість змішувачів для ванної кімнати, які відрізняються своїм дизайном і технічними характеристиками. Будь-який власник квартири може вибрати оригінальний виріб, яке буде не тільки зручним, але і красивим і оригінальним.

Похожие страницы