Навигация+ 

Як вибрати якісний паркет

Опубликовано Июнь 22, 2018 – 10:23

Вибираючи підлогове покриття, багато хто стоїть перед вибором, якого виду матеріалу віддати перевагу. А якщо паркету? Він гарний, виконаний з натуральних порід дерев, тому зберігає тепло і додає комфорт приміщенню. Так, на користь якого паркету зробити вибір? Будівельний ринок рясніє різноманітністю видів, які розрізняються за якістю і вартістю.

Купити паркет можна тут за найкращою ціною

вибираємо паркет

Вирушаючи за паркетом, варто вирішити, якого сорту деревини віддати перевагу. Для виробництва паркету хорошої якості використовується деревина твердих порід. Він повинен добре виглядати, відрізнятися зручністю в укладанні і бути невибагливим у відході. Важливо вибираючи паркет, звертати увагу на його відтінок: світлий колір дошки візуально розширює простір, а темний надає велику офіційність.

Лідером за популярністю є паркет, виконаний з деревини дуба. У ньому переплелися всі якісні характеристики, що пред'являються до паркетній підлозі в період експлуатації. Він відрізняється практичністю і добре виглядає. Промисловість випускає кілька варіантів підлогового покриття: у вигляді штучного, масивної дошки, щитового паркету і палацового.

Найбільш поширений і широко застосовується штучний паркет. Виглядає він як прямокутні планки заданих розмірів. Рівна форма деталей робить його зручним під час монтажних робіт і практичним в експлуатації. Зі штучними брусками можна експериментувати, викладати різні комбінації, грати з відтінком матеріалу.

Щитової паркет

Цей вид паркету - гідне прикраса статі. Він з'явився на прикладі звичайного паркету. До переваг відноситься те, що в разі пошкодження замінити його можна частково. Великий плюс такого статі - можливість механічної обробки. При гарному догляді за таким покриттям він тривалий період виглядає грунтовно, дорого і добротно.

Цей вид паркету вважається елітним покриттям підлоги, також відноситься до штучному паркету, але відрізняється від нього своїми розмірами. Для виготовлення масивної дошки йдуть тільки цінні породи дерев. Дошки, що випускаються сьогодні, значно перевершують за своїми якостями матеріал, який виробляли десяток років тому. Розвиток технологій дозволило вивести виробництво на інший, більш високий рівень. Сьогодні - це зносостійкий і міцний пиломатеріал. Монтаж масивної дошки мало чим відрізняється від укладання паркетних підлог.

Масивна дошка в основному використовується для облагороджування значних площ і органічно виглядає в будь-якій обстановці. І неважливо буде це кантрі, прованс, класичний або стиль лофт. Розмір дошки розкриває повністю природну текстуру і відтінки дерева. Наскільки красиво вона виглядатиме, і який час прослужить, залежить не від способів її виготовлення, а від умов, де вона використовується.

Художній паркет

Палацовий або художній паркет виготовляється у вигляді геометричної мозаїки. При його створенні може бути використано кілька порід дерев, що робить його унікальним за складом. Різноманітність текстури, кольорів, які поєднуються в такому підлогове покриття, дають можливість експериментувати в створенні малюнків і візерунків.

Раніше планки виготовлялися на етапі укладання, що займало тривалий час і вкладення чималих коштів. Цей процес був трудомісткий і вимагав хороших навичок. Сьогодні налагоджено виробництво деталей модуля. І паркет вже готовим виробом в комплекті зі схемою укладання доходить до споживача.

Гідність палацового або художнього статі полягає у швидкості його збірки, відсутність деформації і в точності укладання деталей. Сучасні технології спростили монтаж і зробили можливість поєднувати дерево з плиткою, мармуром і каменем. Цей паркет просто створений для втілення нестандартних задумів і дизайнерських ідей.

Як вибирати паркет

Прицінюючись і вибираючи, на якому підлогове покриття зупинитися, важливо відштовхуватися від якісних характеристик матеріалу і мати уявлення про технології його виготовлення. Етапи виробництва проходять три цикли: розпил, сушка, потім обробка і сортування. При сушінні з матеріалів видаляється волога, при цьому використовується ультразвук або СВЧ-випромінювання. Тут важливо, щоб при виробництві були дотримані технології, інакше згодом порушення приведуть до деформації підлоги.

Якісні характеристики паркетної дошки залежать і від його сортування. Якщо виробник безвідповідально ставиться до цього етапу виробництва, то можливість попадання бракованих планок та разносортіца поступаемого в продаж паркету велика. До вибору покриття необхідно підходити грунтовно і не поспішати купувати більш дешевий матеріал. Дешево - не завжди якісно, це не варто забувати.

Для того щоб купити і укласти будинку хороший паркет, необхідно орієнтуватися на його якість і технічні характеристики, виробника і на сертифікати, що підтверджують якість продукції.

Похожие страницы