Навигация+ 

Способи видалення старих шпалер

Опубликовано Октябрь 17, 2016 – 11:37

Безперечно, що красиво і якісно поклеїти нові шпалери можна тільки ретельно видаливши старі. Зазвичай на упаковках нових куплених шпалерах зазначено, яким способом ці шпалери видаляються. Але збереження етикеток протягом декількох років - це велика рідкість. В основному старі шпалери видаляють перевіреними універсальними способами, найчастіше помиляючись і пробуючи знову, тому що видалення старих шпалер зі стін - не така проста справа.

Способи видалення старих шпалер
Перший спосіб сухий. Для цього необхідно просто підчепити шпателем край старих шпалер і потягнути. Найчастіше шпалери не знімаються одним полотном без залишку. Рештка фрагментiв клею і розшарованних шпалер важко підчепити шпателем, їх змочують, переходячи таким чином до мокрого способу видалення шпалер.

Мокрий спосіб можна використовувати без спроби зняти старі на суху. Просто потрібно змочити шпалери водою за допомогою пензлика або валика, а використання гарячої води допоможе впоратися швидше. Після того, як шпалери отмокли і просочилися водою, а клей розчинився, їх за допомогою шпателя соскабливают.

Зауважимо, що після поклейки вінілові і інші шпалери з водовідштовхувальним покриттям не розмочуються. Треба спочатку зруйнувати водовідштовхувальний шар спеціальною щіткою або шпалерним тигром.

Працюйте обережно! Не пошкодьте штукатурку при нанесенні подряпин при роботі шпателем! Решта частинки металу можуть залишитися в штукатурці і на нових шпалерах проступити плямами іржі.

Існують такі шпалери, які передбачають розшарування і виготовлялися спеціально для легкого видалення. Під час видалення таких розшарованних шпалер знімається тільки верхня частина, а нижня має служити підкладкою для нових. Це добре лише в тому випадку, коли шпалери були дуже добре і рівномірно приклеєні. Але на ділі залишився на стіні шар може бути приклеєний погано і відставати в багатьох місцях. На таку основу категорично не можна клеїти шпалери. Краще його змочити і видалити як зазвичай.

Асортимент сучасних будматеріалів пропонує скористатися рідиною для зняття шпалер. Її використовують замість води, і така рідина руйнує клей. Головне - забезпечити їй доступ до клею. Для цього потрібно зруйнувати водовідштовхувальний шар шпалер, використовуючи спеціальні пензли. Якщо використовуються змивки, то після їх застосування стіна повинна бути ретельно від них очищена, інакше склад буде руйнувати клей і нові шпалери погано приклеються.

 

Ищите мастеров оп ремонту квартир, на сайте remontluxe.kiev.ua смотрите фото работ профессионалов компании "Ремонт Люкс" и обращайтесь к ним за помощью.


Ще можна застосувати відпарювання. На великих площах використовують спеціальне обладнання, яке подає пар на стіну. А в домашніх умовах можна використовувати праску, краще з відпарюванням. Проблемну ділянку шпалер накривають ганчіркою і пропрасовують праскою. У тих випадках, коли ділянки старих шпалер і клею не видаляються ні водою, ні паром, допоможе лише шпатель.

Похожие страницы