Навигация+ 

Чому ми вибираємо ковані огорожі?

Опубликовано Декабрь 13, 2017 – 02:12

  

 Кування металу відноситься до найдавніших способів обробки цього матеріалу. У процесі кування метал набуває більш високу міцність. Огородження, виконані з металевої кування, служать не одну сотню років. Яскравим прикладом є історичні споруди, обгороджені таким способом, де кований паркан донині не втратив своєї функціональності і привабливого вигляду. Такий варіант дозволяє створювати високохудожні образи, які будуть захоплювати своїм витонченим виконанням не тільки власників, але також гостей і просто перехожих.

За допомогою кування метал перетворюється в хитромудрі завитки, фігурні деталі, корзинки, які разом складають оригінальний орнамент. Така огорожа відрізняється високою міцністю і надійністю. Прикрашений зверху загостреними піками, він захистить територію домоволодіння від будь-яких несанкціонованих посягань ззовні. Саме такий варіант здатний надати домоволодіння наліт аристократизму. Ковані огороджувальні конструкції є гарантією тонкого смаку власників і підтвердженням їх спроможності.

Кована огорожа може бути глухим, коли декоративні елементи навариваются на металевий суцільний лист, або наскрізним, коли ажурний орнамент виконується без основи. Монтаж огорожі починається з розмітки. Потім встановлюються стовпи, які надійно бетонуються. Наступний етап передбачає кріплення металевого каркаса або листа, на якому згодом закріплюються декоративні деталі. У якості більш дешевої альтернативи кованого паркану можна розглянути зварні блоки, що складаються з об'єднаних в систему металевих елементів.

Похожие страницы