Навигация+ 

Дизельний генератор для дачі

Опубликовано Февраль 22, 2017 – 17:27

Літо. Пора відпусток і поїздок на природу. Деякі намагаються вирватися на морське узбережжя, інші ж вважають за краще міську метушню і плескіт хвиль відпочинок на дачі. Фрукти зі свого саду, стиглі і соковиті; свіжі овочі, вирощені своїми руками; вечора на свіжому повітрі з чашкою міцного чаю з запашними травами - в такому відпочинок є свою неповторну чарівність. Підстерігають дачників і неприємності. Одна з них, що доставляє безліч турбот - постійні перебої з електрикою.

В магазине KLONDAYK Вы можете купить дизельный генератор по выгодной цене.

Дачні електричні мережі розраховані на низький рівень споживання. Тут немає потужних підстанцій і генераторів. Тому вони просто не витримують зростаючу влітку навантаження від працюючих насосів, холодильників, вентиляторів, і інших електроприладів. Напруга в мережі катастрофічно падає, лампочки в будинках починають блимати, а холодильники мимовільно розморожувати. Періодично подача електрики припиняється повністю.

Застрахуватися від подібних неприємностей можна заздалегідь. Досить придбати дизельний генератор для дачі. Це пристрій здатний генерувати електричну енергію в процесі переробки дизельного палива і виступати в ролі як основного, так і резервного джерела струму. Промислові моделі дизельних генераторів застосовуються в будівництві, на виробництві, для енергозабезпечення декількох житлових об'єктів одночасно. Однак купувати настільки потужний агрегат для дачного будиночка, звичайно ж, не варто. В процесі роботи промисловий пристрій дуже сильно шумить, що навряд чи порадує і вас, і ваших сусідів. Та й за додаткові, не потрібні вам опції доведеться переплачувати.

Щоб підібрати генератор оптимальної потужності потрібно скласти всі значення для приладів, які використовуються постійно. Потужність холодильника і зварювального апарату попередньо краще збільшити в два рази. Адже для запуску їм потрібно набагато більший струм, ніж для роботи. Зазвичай отримане значення не перевищує 15 кВт. Так що якщо ваш будиночок не обладнано за останнім словом техніки, можна не мучитися з розрахунками, а взяти зазначену величину за відправну. Після треба визначитися з типом палива. Пристрої, що працюють на бензині зазвичай дешевше, але вони не зможуть забезпечувати будинок електроенергією в разі тривалих відключень. Та й чи варто 92/95 бензин недешево. За літо на забезпечення генератора паливом піде пристойна сума, що зведе нанівець всю первісну економію.


Дизельні генератори коштують дорожче, однак вони більше підходять для роботи в якості основних джерел електроенергії, і часто оснащуються баками великої місткості, що дозволяють тривалий час працювати без дозаправки. Варто дизельне паливо дешевше бензину, тому якщо ви плануєте провести на дачі все літо, краще зупинити свій вибір саме на такій моделі. Ще один параметр, на який варто звертати увагу при покупці - кількість фаз. Трифазні пристрої призначені для промислового використання. Для дачі ж цілком підійде однофазний агрегат.

Найчастіше генератори мають набір додаткових функцій. Одна з корисних опцій - автоматичне відключення за низьким масляного рівню. Вона оберігає агрегат від передчасного виходу з ладу, продовжує термін його служби. Зручна функція автоматичного включення генератора при падінні напруги в мережі, однак коштують пристрої, оснащені нею, чимало. Так що перед покупкою варто задуматися, чи настільки вона вам потрібна.

Генератор для дачі - пристрій, без сумніву корисне, здатне виручити в критичних ситуаціях, проте користуватися ним потрібно, дотримуючись усіх правил техніки безпеки. Не варто купувати найдешевші моделі і вже звичайно не можна економити на якості використовуваного палива. Адже це може призвести до передчасного виходу агрегату з ладу.

Похожие страницы