Навигация+ 

Ковані ворота

Опубликовано Апрель 15, 2017 – 19:39Перше, що кидається в очі приходить в будинок гостю або проходять повз перехожих - це ворота. Будучи свого роду візитною карткою домовласника, ворота ковані здатні викликати непідробне захоплення навіть у найвимогливіших естетів, вигідно підкреслюючи відмінний смак і оригінальність своїх господарів.

Однак далеко не кожен майстер здатний створити зі звичайного шматка металу справжній витвір мистецтва, впорається з таким завданням під силу тільки лише справжнім професіоналам. Саме такими є фахівці нашої компанії. Високий рівень професіоналізму в поєднанні з сучасним обладнанням і перевіреними досвідом традиції ковальської майстерності, дозволяють нам виготовляти ковані ворота Київ

в широкому асортименті, які стають вишуканими прикрасами, втіленнями розкоші і благородного шику. У виробництві ми використовуємо тільки кращі та безпечні матеріали і докладаємо всіх зусиль до того, щоб забезпечити клієнтів якісними, надійними і неповторними кованими виробами.

Переважні особливості воріт з кування

Проходячи повз красивих кованих воріт, у більшості людей з'являється бажання зробити і собі щось подібне. Популярність кування в усі часи викликана не тільки зовнішньої чарівністю - практична цінність таких виробів не менше висока:

Міцність, надійність, довговічність, стійкість до перепадів температур, вологостійкість - все це дозволяє експлуатувати ковані ворота в будь-яких кліматичних умовах на протязі довгого часу.
Універсальність кованих виробів полягає в тому, що кування на ворота успішно поєднується не тільки з собі подібними, а й з деревом, каменем та іншими оздоблювальними матеріалами, використовуваними при будівництві будинку або дачі.
Надійний захист. Ковані ворота досить складно буде подолати зловмисникам, так як такі огорожі високі і часто мають гострі наконечники в верху конструкції.
хвіртка кована

може бути оснащена будь-яким механічним, електричним замком, системою автовідкриття, відеоспостереження, без абсолютного ризику зіпсувати її унікальний дизайн.

Оригінальні ковані ворота Ви можете придбати на сайті kyznya.com.ua по найвигіднішій вартості на сьогоднішній день.


Мода і стиль в кованих огорожах

На відміну від подібних споруд, виготовлених з інших матеріалів, сучасна мода на вироби з ковки не настільки примхлива. Тенденція стійка і починаючи від 1000 року і протягом усіх наступних століть як і раніше популярної залишається кування в стилі романс, готика, ренесанс, бароко, рококо, класицизм, ампір, модерн, арт-деко. Починаючи з кінця минулого століття до цих стилів приєднався і хай-тек.

Що потрібно врахувати при виборі

Ковані ворота коштують недешево і встановлюються на тривалий термін, тому до їх вибору потрібно підходити дуже відповідально. Головний параметр вибору - це надійність конструкції, тому особливу увагу варто приділити матеріалу виготовлення, міцності кріпильних елементів і якості збірки. На другому місці - зовнішній вигляд конструкції. Зовнішній вигляд воріт повинен бути виконаний в єдиному стилі з іншими будівлями ділянки і це потрібно обов'язково врахувати, складаючи ескізи кованих воріт. Огородження в стилі бароко ідеально підійдуть шикарному особняку, поруч з будівлею, прикрашеним башточками, органічно будуть виглядати ворота в стилі готики, ну а сучасний котедж прекрасно доповнить хай-тек.

Похожие страницы