Навигация+ 

Секційні ворота

Опубликовано Февраль 21, 2017 – 19:02

На присадибній ділянці або на території промислового підприємства не завжди буває достатньо місця для пристрою звичайних воріт в гаражах. У цьому випадку на допомогу прийде ролетний тип воріт. Жодні інші гаражні ворота так не економлять простір, як згортається конструкція. Якісні і елегантні ворота від компанії «AlsKspb» зроблять ангар для техніки або гараж для особистого автомобіля більш функціональним і зручним.
секційні ворота

Секційні гаражні ворота мають просту конструкцію. У них міститься мінімальна кількість складових, зате вони легкі в монтажі та експлуатації.

На сучасному ринку Гаражні ворота представлені в трьох варіантах:

Підйомно-секційні ворота.

Рулонні ворота. (Ролетні ворота)

Промислові ворота.

Двостінні пенонаполненние підйомні ворота виконуються зі сталі. Найчастіше використовується нержавіюча сталь, оскільки цей матеріал традиційно вважається найміцнішим.

Гаражные ворота купить по самой низкой стоимости на сегодняшний день.


Якщо у споживача є необхідність збільшити оглядовість, то на вимогу клієнта виробник може врізати бікарбонатні скла. Крім того, з усіх варіантів підйомні воріт самими функціональними є ті, які оснащені додатковою вентиляцією. Для цього фахівці компанії «AlsKspb» оснащують їх врізними гратами.

Секційні ворота сприяють збільшенню теплоізоляційних якостей гаража або ангара для зберігання техніки. Крім того, наповнювач працює на збільшення шумоізоляції.

Що стосується загороджувальних якостей, то їх досягають за рахунок гумових ущільнювачів. Підйомно-секційний варіант воріт може послужити хорошим захистом від небажаного проникнення.
полегшений варіант

В цьому випадку при виготовленні використовується профіль з оцинкованої сталі або алюмінію. Звичайно, рулонні ворота полегшені від компанії «AlsKspb» теж виконують захисну функцію.

Це міцна конструкція, яка також служить захистом від ультрафіолету, атмосферних осад небажаного проникнення. Однак назви полегшеної конструкції говорить сама за себе. Теплоізоляційні та звукоізоляційні властивості тут значно знижені.

Проте, компанія «AlsKspb» часто приймає замовлення на виготовлення цього виду виробів, майже так само часто, як секційних воріт. Він функціональний і зручний для розмежування робочих зон в колективних паркінгах. З їх допомогою легко зонувати простір на підприємстві. У приватному використанні полегшений варіант встановлюється ворота в гараж в тому випадку, якщо необхідність підтримки теплої температури відсутній.

Що стосується ролетних воріт підвищеної міцності, то для їх виготовлення використовується профіль шириною 77 мм.

Незалежно від типу конструкції все рулонні і секційні ворота є високо естетичним продуктом. На ринок вони поставляються в найрізноманітніших декоративних варіантах. Органічно вписуючись в будь-який ландшафтний дизайн, вони стають доповненням до загальної концепції ділянки.

Похожие страницы