Навигация+ 

Проект Дерев'яного Будинку Європейський

Європейський дім - 124м2

Проект дерев яного будинку

Одноповерховий «Європейський дім» - проект, який ми вважаємо одним з найбільш вдалих і заслужили найбільшу популярність.Географія будівництва цього будинку дуже широка: Франція, Азербайджан, Греція, Підмосков'ї.Цей проект віддають перевагу люди, які не хочуть жити в двох рівнях і постійно «бігати» по сходах.Сучасна вільне планування вітальні і кухні-їдальні, 3 спальні.Навіс над терасою можна «обіграти» різними способами. Відкриті крокви, як в оригінальному варіанті проекту, повиті плющем або виноградом, створять атмосферу півдня.При цьому будинок може використовуватися і для зимового проживання - є і тамбур, і котельня.Для захисту від дощу можна покрити крокви світлопрозорим матеріалом, наприклад, стільниковим полікарбонатом.Для середньої смуги можна зробити ще більш практичний варіант - таку ж покрівлю, як на всьому домі, або повністю закриту веранду.

                           
Загальна площа: 124м2
Кількість спалень: 3 спальниx кімнат
Ціна комплекту будинку: від 839 900 руб.
 

імпортує зміни безкоштовно:

 
     
  • Редагувати матеріальні стіни (бюстгальтер або brevno)
  •  
  • висота Редагувати стелю і інші розміри Очищення
  •  
  • додати гараж, тераса, додаток
  •  
  • Ви можете otzerkalit 'проект, Розгорнути про свою області
  •  

Секрети феншуй. Що приховують статуетки коней // "Кінний Парк" # 8 (19), 2014 & Nbsp; & mdash; & NBSP; Кінний парк
Бог Синьо дерев'яна кінь, щоб до завершення... Кінь, що встала на диби, взагалі вважається символом перемоги, а її вертикальне положення обіцяє стрімке просування по кар'єрних сходах і швидке, а головне, успішний розвиток проектів...

Інтерв'ю: Малий бізнес в Краснодарі & Nbsp; & mdash; & NBSP; DG-Yug.ru
Недавно був в місті Астрахані. Захоплюючий дух, коли бачиш дерев'яні будинки минулого століття, вуличний стиль радянських часів і ран.. Дуже хотілося б через 10-20 років побачити старовинні риси міста, які не..

Микола Костянтинович Реріх. Художник, археолог, письменник і громадський діяч & Nbsp; & mdash; & nbsp; Офіційний сайт Московського міського комітету КПРФ
Один раз у Реріхів навіть виступав знаменитий європейський медіум Янек, покликала до Північної столиці російським імператором.Спіритичних сеансів НЕ ..

Похожие страницы