Навигация+ 

Проекти дерев'яних будинків 8На8

Проекти будинків 8 серпня

Будинок з профільованого бруса

Дерев'яні будинки 8x8 стають все популярнішими. Їх відносно низька вартість, екологічність, особлива атмосфера притягують нових клієнтів для будівельних компаній.Однак ціна - це далеко не єдина перевага дерев'яних будинків. Будинки з дерева (з колоди і бруса) неймовірно міцні і стійкі до температурних перепадів.Там, де будинок з цегли або з піноблоків дасть тріщину, дерев'яний лише ліниво помнеться з ноги на ногу і встане на місце.

 

Будинок з бруса буде «дихати», створюючи комфортний для людини і домашніх вихованців мікроклімат.Деревина поглинає більшість неприємних запахів, при цьому багатий аромат дерева не покидає будинок з бруса протягом довгих десятиліть.Теплоізоляційні властивості бруса дозволяють зберегти тепло взимку і прохолоду влітку, а якість збірки конструкції перешкоджає проникненню в будинок стороннього шуму.

 

Проект будинку 8x8 досить великий і просторий - його загальна площа становить шістдесят квадратних метрів.Серед типових проектів будинків 8x8 часто зустрічаються одноповерхові споруди, але якщо на відносно невеликій ділянці землі вирішили оселитися відразу кілька людей, можливо, варто подумати про двоповерховому варіанті будинку 8x8.Планування будинку 8х8 ви легко зможете змінити з урахуванням ваших побажань.

Возможно, вам понравится
Проект Головна & Quot; Frégate 8h9,7
Проект Головна & Quot; Frégate 8h9,7
Головна Брюса 7H9, проекту і нетканого матеріалу Laura & Quot;
Головна Брюса 7H9, проекту і нетканого матеріалу Laura & Quot;
Воробьи. Дом 170 кв.м., на уч-ке 12
Воробьи. Дом 170 кв.м., на уч-ке 12

У житлових комплексах з'являються мотузкові городки і гірськолижні схили & Nbsp; & mdash; & NBSP; Особливості Показники ринку
"Наприклад, ЖК« Новий Ватутинки »розташований поруч з річкою Десна.Проектом передбачено благоустрій прибережної зони - тут будуть облаштовані пляж з дерев'яним покриттям і лавками для відпочинку, барбекюшніци з альтанками, пірс з човнами і катамаранами », - розповідає..

Реновація «хрущовок» може обернутися для Петербурга «уплотніловкой» & Nbsp; & mdash; & nbsp; РБК
.. Для переселення жителів «хрущовок», що підлягають знесенню.Як стверджують мешканці, на момент закінчення терміну дії дозволу на будівництво 30 вересня, «нові будинки готові тільки на 70%», так що ввести їх в експлуатацію неможливо....

Похожие страницы