Навигация+ 

Ремонт маленької кухні - великі хитрощі

Опубликовано Март 30, 2017 – 18:55
Мрією багатьох господинь є простора сучасна кухня. Реалії ж такі, що, як правило, площа кухонь в міських квартирах залишає бажати кращого. Однак цей, здавалося б, непоправної вада, можна якщо не виправити, то хоча б скрасити під час ремонту за допомогою деяких хитрих дизайнерських прийомів. Гарний ремонт маленької кухні - нам під силу все!

Плани перед ремонтом

Якщо запланований капітальний ремонт, в невеликих хрущовках дуже вигідно зробити перепланування - об'єднати житлову площу з кухонним простором, зробивши студію. За рахунок усунення стіни, яка ділить квартиру на кімнату і кухню, корисна площа не тільки підсумовується, а й примножується, так як з плану виключається коридор.
кухня і кімната, об'єднана в студію

Сайт Києва пропонує до Вашої уваги найцікавіші новини на сьогоднішній день.


Кухня - студія

При такому способі розширення кухні важливо зонувати простір на окремі зони:

Приготування їжі;
Прийому їжі;
Відпочинку.

Це роблять за допомогою різних дизайнерських прийомів: контрастних шпалер, колон з гіпсокартону, невеликих подіумів, освітлення.

Коли робити капітальний ремонт з масштабною переплануванням не входить в найближчі плани, і кухонний простір залишається обмеженим стінами, в наших силах візуально розширити його за рахунок гри світлом, барв, обладнанням вбудованими меблями.
дизайнерські рішення

Створити ілюзію простору допоможе оновлення дизайну стін світлими шпалерами холодних тонів - блакитними, зеленими, синіми. У тих випадках, коли вікна кухні виходять на західну сторону, краще вибирати теплі світлі відтінки - жовтий, оранжевий. Сюди сонце заглядає менше, а ці кольори створюють ілюзію затишку і тепла, простір же виглядає наповненим світлом.

Цікавий факт: психологи припускають, що теплі відтінки збуджують у людини апетит, а холодні - навпаки, знижують тягу до їжі. Тому якщо в ваших найближчих планах сісти на дієту або знизити зайву вагу, слід віддати перевагу останнім.

В моду знову повернулися фотошпалери. З їх допомогою також можна візуально розширити межі квадратних метрів. Для цього вибирають зображення з перспективою - вулиці міста, розкритого вікна, лісового бору, поля, набережної.
Красиві шпалери на кухні

Фотошпалери на кухні

Вкрай небажано для невеликих просторів вибирати для стін 3D-шпалери з великим малюнком. Таке зображення створить ефект виступає обсягу, який ніби займає місце. Краще вибирати малюнки з безліччю дрібних деталей. Такі елементи навпаки - поглиблюють стіну, додаючи площі кілька додаткових метрів.

Похожие страницы