Навигация+ 

​Закладення швів між плиткою

Опубликовано Февраль 8, 2019 – 18:31

Найбільш поширений спосіб закладення швів, це затирка швів за допомогою готової затирання.

Затирка швів проводиться після повного висихання клейового шару керамічної плитки. Спершу шви розшиваються (очищаються від надлишків виступив клею, пилу та іншого). А после затирки швов Вы можете пройти рса техосмотр по самой выгодной стоимости на сегодняшний день и продолжить отделку плиткой. Для розшивки швів зручно користуватися накладочним шпателем. Очистивши шви, можна приступати до затірки.

Затирка готується в зручній тарі, багато виробників продають її вже в пластикових відерцях. Приготована затирка по консистенції не повинна бути дуже рідкою і в той же час сухий, нормальна консистенція повинна нагадувати густий крем.

Затирка наноситься за допомогою гумового шпателя рухами навскіс по відношенню до шву, шви повинні бути досить заповнені затіркою і не мати пропусків і пустот.

Завдавши затірку на певну площу, їй потрібно дати злегка підсохнути, після чого вологою, але не сильно мокрою губкою, промивається вся оброблена площа, не потрібно сильно натискати губкою на шов, навпаки, проходячи губкою побіжно буде зніматися тільки зайва затирка. При необхідності сильно розмиті шви, знову заповнюються затіркою і весь процес повторюється знову.

Похожие страницы