Навигация+ 

Види бетонних сумішей і їх характеристики

Опубликовано Апрель 12, 2018 – 13:20

У монолітному будівництві застосовують різні види бетонів. Різниця між ними полягає в їх міцності. Для кожного типу конструкції необхідно використовувати свій клас.

Вас ждут зрелые рунетки, которые помогут вам приятно провести время.

Клас матеріалу - це нормований мінімальне значення міцності бетонної конструкції. Марки бетону зараз застосовуються рідко, але фахівці використовують спеціальні формули для їх перерахунку в клас і, навпаки. Цей перерахунок включає в себе коефіцієнт варіації і тому значення різниці міцності марки і класу в залежності від коефіцієнта варіації може бути різним. Стандартний коефіцієнт варіації 13.5%, але на передових підприємствах він може коливатися від 5 до 8%. Чим вище відсоток, тим гірше якість бетону. Це залежить від багатьох факторів, наприклад, від використовуваного матеріалу, якості перемішування і т. Д.

бетонні суміші

Для будівництва застосовуються рухливі бетонні суміші, тобто характеризуються осадкою конуса. Останнім часом популярними стали самоуплотняющіеся або литі склади, в яких осаду конуса більше 20 см. При виборі бетону важливо звернути увагу на морозостійкість, так як від цього залежить довговічність зведеної конструкції. Необхідно врахувати і водонепроникність матеріалу.

Приготувати бетонну суміш самостійно можна з піску, води, цементу, щебеню. Для того щоб зведена конструкція була довговічною, під час змішування всіх елементів дуже важливо дотримуватися правильної пропорції. Важливо врахувати якість цементу, температурний режим, рівень вологості і все ретельно перемішати.

Купуючи готову суміш, ви позбавляєте себе потреби готувати її самостійно. Тим більше, що в заводських умовах дотримуються всі норми, вимоги, технології і виготовляється тільки якісний матеріал. Продаж бетону в Санкт-Петербурзі від виробника здійснюється за доступними цінами з доставкою на будівельний майданчик.

види

У будівельних цілях для зведення монолітних будинків використовують важкий бетон, він може бути звичайним і високоміцним. У рідкісних випадках використовуються легкі види, до них відноситься матеріал, який має середню щільність не більше 1800кг / м.куб.

Для зовнішніх робіт рекомендовано використовувати:

залізобетон;

силікатний бетон;

асфальтний бетон;

гідротехнічний бетон;

керамзитобетон;

перлитобетон;

туфобетон.

Для внутрішніх робіт рекомендовано використовувати:

гіпсобетон;

пластбетон;

пемзобетону;

пористий;

жаростійкий.

Класи бетонів мають широкий діапазон - Б30, Б45 (для будівництва монолітних будинків), Б80, Б100 (для будівництва висотних будівель).

Похожие страницы