Навигация+ 

Будівництво Будинки з Бруса під Ключ

Будівництво будинку з бруса під ключ - сьогодні це досить популярна послуга.

Переваги будівництва
Ваш будинок з бруса чекає на Вас!  
Будівництво будинку з бруса під ключ - сьогодні це досить популярна послуга.Що не дивно - екологічно чиста, «дихаюча», «жива» деревина, що дарує затишок і теплоту - це гарантія відпочинку від напруженого ритму великого міста.А ще дерев'яний будинок завжди є ручною роботою, зробленою для конкретної сім'ї, а відповідно, має свою неповторну душу і характер, що перегукується з характером своїх власників.
Житлове будівництво в бюстгальтер під ключ - сьогодні це досить популярних послуг.
Невідомо, наскільки глибоко треба піти в старовину, щоб знайти витоки російського дерев'яного зодчества.Стародавні майстри намагалися обходитися мінімальним набором інструментом, на першому місці серед яких була сокира.Хоча тоді пила вже існувала, але віддавали перевагу сокирі, оскільки він забезпечував більш гладкий, рівний і щільний зріз, який менш піддавався гниття.І від цвяхів також відмовлялися минулі умільці, оскільки деревина навколо них швидше псується.Така зрубана (способи рубки обчислювалися десятками) хата могла служити ціле століття.
І сьогодні не віддані російські традиції будівництва дерев'яних будинків.Просто сучасні майстри «озброєні» новими технологіями і матеріалами, які спрощують і прискорюють будівництво будинку з бруса.А також доступна кращий захист будинку від шкідливих факторів. Першокласне якість і комфорт - ось основа сучасних брусових будинків під ключ від надійної будівельної компанії.
Побудувати дерев'яний будинок можна на будь-якій ділянці землі, причому в найкоротший час.Якщо ви задумалися про заміському дерев'яному будинку, то вам буде цікаво знати наступні факти:  
При зведенні зрубу найкраще використовувати деревину хвойних порід (сосну і ялина).
Похожие страницы