Навигация+ 

Будівництво будинків з бруса під Ключ

Будинки з бруса під ключ недорого, будівництво будинків з бруса

Дом из брусаБудинок з бруса - класика російського будівництва.  
У будь-якій країні і навіть в невеликому регіоні є вже звичні (класичні, традиційні) підходи до дизайну будинків і вибору матеріалів для домобудівництва.А також технологія та інструментарій для будівництва, відточують століттями.У російському варіанті - це, безсумнівно, будинки з бруса - з різьбленими ковзанами і лиштвами, орнаментом.Технологія і інструментарій вітчизняного дерев'яного домобудівництва, провідні свій початок від гострих сокир опрацьовувалися століттями, про що свідчать пам'ятки дерев'яного зодчества Росії, що дійшли до нас і стали предметами захоплення не тільки у нас, а й за кордоном.

 

Будинки з бруса під ключ - гармонійні, не обтяжені надлишком і «різнобоєм» стильових форм або квітів, так як в них залишені лише необхідні, функціональні і красиві деталі.
Будинок з бруса недорого побудований, великий, з мансардою, «екологічний», комфортний доведеться всім мешканцям «до смаку».З натуральним брусом не зрівняється блок, цегла, сайдинг.  
А ще - утеплена мансарда. Дерев'яна основа - на опорно-столбчатом фундаменті з блоків («тумбочок»), гідроізолювати, з «подушкою».

 

Брус для дому

 

dom-gl2Профільований брус готується найчастіше з хвойної породи і просочений смолою (наприклад, його серцевина).
Цей брус називається цільно профільованим і забезпечується шипом, посадкової головкою, утеплювальними пазами.Він має шліфовану поверхню, для нього не потрібна підгонка.Поставляється замовнику у вигляді, повністю готовому для використання в будівництві будинку по вибраним проектом.Такі проекти будинків з бруса можна у великій кількості знайти у нас, на сайті «СК Домострой 53».
З внутрішньої сторони брус відшліфований, що робить додаткову обробку будинку зсередини непотрібним і суттєво економить час і ресурси доведення до житлового стану.Полегшується також і розстановка меблів, навісних шаф, влаштування сходів, різних ніш.

 

Наша компанія - вдалий вибір

 

Це не просто рекламний заклик, можна перевірити, подзвонивши в іншу компанію і порівнявши вартість з нашою вартістю в базовій комплектації.

Похожие страницы