Навигация+ 

Будівництво дерев'яних будинків Фірма Технологія

Будівництво дерев'яних панельних будинків, виготовлення дерев'яних будинків

Демонстрационные дома

Будівництво дерев'яних будинків - створіть своє щастя з компанією WOODVIL

 

Щастя у кожного своє, але будинок - це можливість спроектувати простір «під себе» для власної зручності.Це допомагає людині знайти себе і перебувати в гармонії з собою і навколишнім середовищем.

 

Однією з областей, в яких працює наше підприємство WOODVIL, є виготовлення та будівництво дерев'яних будинків, дач, альтанок, готелів, котеджів і т.д. Крім усього цього, ми також реалізуємо клеєний брус, дошку підлоги, садову та іншу продукцію.

 

Як відомо, дерево - один з найбільш екологічних матеріалів.Той, хто дійсно піклується про своє здоров'я і хоче подарувати своїй родині найякісніше і надійне житло, вибирає будинок з будівельного матеріалу, створеного самою природою.

 

Новітня технологія будівництва

 

Дерев'яні будинки виготовляються тільки з кращих матеріалів - хвойних порід найвищої якості: сосни, ялини, модрини.У будинках такого типу Ви будете відчувати себе ближче до природи, а екологічно чиста технологія будівництва дозволить Вам почувати себе в повній екологічної безпеки і не переживати за свою сім'ю.Наша компанія здійснює виробництво дерев'яних будинків, використовуючи сучасну технологію MHM.Вона розроблена талановитими фахівцями з Німеччини та дозволяє зводити як невеликі будинки, так і багаторівневі котеджі всіх класів.

Похожие страницы