Навигация+ 

Будівництво дерев'яних будинків Без Передплати

Відсутність передоплати на будівництво дерев'яного будинку

БЕЗ ПРЕДОПЛАТЫ! Деревянные

Дерев'яні будинки від компанії «Північний зруб» - будівництво дерев'яних будинків і бань в кращих традиціях поморських майстрів домобудівництва

 

Вас цікавить будівництво дерев'яного будинку без передоплати?

 

Будівництво дерев'яного будинку - справа витратна.Ви вкладаєте в будівництво чималенькі кошти, так як практично всі будівельні компанії вимагають передоплату не менше 50-60%.Але гарантують вони якість?

 

Будівництво дерев'яних будинків зазвичай ведеться на майданчику компанії.Тобто, вкладаючи гроші, ви не можете контролювати хід будівництва.Це значить, що оцінити «кота в мішку» ви зможете тільки тоді, коли зруб зберуть на фундаменті, на вашій ділянці, а сума вкладень досягне 90% вартості будівництва.

 

І ось тут перед вами може встати дилема - судитися з підрядником або жити в тому, що вам побудували? Хочете ризикнути?

 

Навряд чи.

 

Як уникнути не потрібних ризиків та фінансових втрат?

 

Вигідна пропозиція від компанії «Північний зруб»

 

Будинок можна побудувати і без передоплати.Більш того, ви можете за своїм бажанням контролювати хід будівництва, оскільки всі роботи ведуться тільки на ділянці замовника.

 

Як все працює:

 

Після укладення договору до вас на ділянку привозять будівельний ліс.Це кращий архангельський ліс - сосна і модрина зимової рубки. Чому зимової? Таке дерево швидше сохне - адже в ньому практично немає соків.

 

Ви приймаєте ліс і оплачуєте його доставку, а «Північний зруб» приступає до будівництва.

 

Як тільки зруб доводять до сьомого вінця, тобто, до половини першого поверху, ви приймаєте цю частину роботи.Ми повністю контролюємо якість робіт за допомогою інспекторів технагляду, але ви можете залучити до перевірки фахівців з боку.Перевіряєте підгонку колод, якість укладання і тільки потім оплачуєте цей етап.

 

Ви нічим не ризикуєте, ваш бюджет не піддається високому навантаженні, а «Північний зруб» отримує ще одного задоволеного клієнта - вас.

Похожие страницы