Навигация+ 

Будівництво дерев'яних будинків за фінською технологією

Финские технологии строительства деревянных домов

1 2

Фінське підприємство Rantasalmi Hirsitalot виготовляє будинку за технологіями Ekorex, Precut і будинки з клеєного бруса.Вибір технології будівництва відбувається на стадії проектування і в кожному конкретному випадку залежить насамперед від призначення проектованого об'єкта і від тих задач, які замовник ставить.Але, в будь-якому випадку, коли мова йде про нашу продукцію, ви можете бути впевнені в її найвищій якості.

 

В сучасному будинку все повинно бути на високому рівні - і архітектура, і конструктивні та дизайнерські рішення, і ергономіка, і застосування нових технологічних матеріалів і комплектуючих, і новітні розробки інженерних систем.

 

Що ж нині, на думку фахівців «Садиби», створює цей високий рівень Сучасні дерев'яні будинки?

 

По-перше:

 

Дерев'яний будинок, а в особливості фінський, - це кращий вибір на сьогоднішній день.Чому ж все-таки дерев'яний? Чому фінський? Невже нічого кращого у нас так і не придумали? Залізобетон, цегла, газобетон, різноманіття пресованих стінових блоків, пінополістирол, різні конструкції блочно-панельних і каркасних будинків з плит ОСБ, ГКЛ, ЦСП і т.д. тощо - Не можуть на сьогоднішній день зрівнятися з деревом по його вродженої природою здібності сприятливого впливу на організм людини.Вони, найчастіше, дешевше в розрахунку на кубічний метр матеріалу стінових і несучих конструкцій, але в загальній вартості будівництва як правило це практично не відчутно.Сучасні технології сушіння, обробки, склеювання та захисту деревини від впливу навколишнього середовища ще дужче збільшують перевагу будівельного матеріалу - дерева.А про дерев'яні будинки, вироблені в Фінляндії, - провідної країни світу по деревообробці та якістю деревини північного лісу - можна сміливо сказати, що вони найкращі в світі.читати далі: Переваги дерев'яного будинку

 

Після вступу Фінляндії до Євросоюзу Rantasalmi Hirsitalot однією з перших фінських фірм отримала знак якості РЄ.Продукція зі знаком СЕ повністю відповідає європейським стандартам і не потребує додаткових документах на відповідність в країнах Євросоюзу.Знак відповідності СЕ - це єдиний і єдиний знак, який засвідчує відповідність продукту вимогам всіх належних до нього директив ЄС.

Похожие страницы