Навигация+ 

Проекти дерев'яних будинків з Колоди Фото

Проекти дерев'яних будинків і бань з колоди

stroganie

Будь-яке будівництво починається зі створення проекту, в нашому випадку, проекту будинку або лазні з колоди.

 

За індивідуальними проектами наших архітекторів зведені більше 100 будинків, дерев'яні церкви, кілька каплиць, не кажучи вже про малі архітектурні форми, таких, як складні альтанки, колодязі для святих джерел.Крім цього є досвід роботи з реставрації. Немає жодних сумнівів, що з нашими архітекторами ви побудуєте будинок своєї мрії.

 

Робота з архітектором починається зі складання проектного завдання.Це етап живого спілкування - за допомогою телефону, електронної пошти або безпосередніх зустрічей.У цей період з'ясовуються всі побажання замовника. Архітектор задасть навідні запитання, запропонує практичні рекомендації з будівництва дерев'яного будинку.

 

При формуванні проектного завдання замовники часто звертаються до різних журналам і сайтам.Це нормальна практика. Ви завжди можете показати нашому архітектору, як ви бачите свій будинок, які елементи з того чи іншого інтер'єру хотіли б поєднати в своєму будинку.Наш архітектор грамотно скомпонує в проект всі ваші побажання.

 

Після того, як проектне завдання складено, архітектор надає один-два варіанти планування.Коли планування затверджена, приступають до узгодження фасаду і даху.Наступний крок - ескізне проектування: ви вже можете детально переглянути на будинок у всій його красі.

 

Корисна інформація

 
     
  • Якщо на якомусь сайті ви виявили проект будинку з колоди, який вас повністю влаштовує, ви можете звернутися за проектною документацією до архітектора, який надав креслення і дані для сайту.В цьому випадку ми зможемо відразу приступити до будівництва.
  •  
  • Готові проекти (за якими ми вже будували рубані будинки) обійдуться замовнику дешевше.Ще один плюс: вони не вимагають часу на розробку.
  •  
  • Термін проектування заздалегідь спрогнозувати можна тільки приблизно: тут грає роль і обсяг замовлення, і його складність, і спосіб зв'язку.Простий Проект дерев'яного будинку, ви можете бути створений протягом одного-двох тижнів.Складні проекти іноді займають два-три місяці.
  •  
Похожие страницы