Навигация+ 

Проекти дерев'яних будинків з Колоди Відео

Проекти дерев'яних будинків і бань

За 15 років роботи ми накопичили величезний досвід і велика кількість проектів.При замовленні будівництва дерев'яного будинку проектування безкоштовно.Ми можемо доопрацювати існуючу або створити нову проектну документацію.

Дерев'яні будинки з оциліндрованих колод, будинки ручної рубки

 

Будинки з оциліндрованих колод - особливий вид екологічного житла, що дозволяє ідеально поєднувати красу зовнішнього оздоблення з внутрішньою функціональністю.Такі будови зводяться за мінімальні терміни завдяки сучасним технологіям обробки дерева.

 

Проект Боярыня Висока якість будівництва забезпечується високоточними фінськими верстатами, добірним північним лісом і руками наших майстрів - професійними бригадами з Архангельська.На даній сторінці представлені найрізноманітніші проекти дерев'яних будинків з оциліндрованих колод.Наші менеджери детально розкажуть і оформлять замовлення на будівництво будь-якого вподобаного вам проекту.

 

Проекти будинків клеєного бюстгальтер

 

Будинки з клеєного бруса часто вибирають прихильники повної архітектурної свободи.Адже завдяки даному деревному матеріалу з'являється унікальна можливість значно збільшити розміри несучих конструкцій, а також віконних прорізів і дверних прольотів.А в результаті всього цього, з клеєного бруса виходять проекти незрівнянних особняків, від яких важко відвести погляд.

 

Простір в котеджі з клейового бруса в мінімальному ступені зайнято будівельними конструкціями (балками, стінами та т.д.). Це дозволяє створювати проекти з другим світлом - дизайнерським рішенням, практично неможливим в рублених будинках.

 

Дерев'яні лазні з оциліндрованих колод, ручної рубки

 

Дерев'яна лазня - джерело справжньої насолоди, справжнього задоволення та міцного здоров'я.Вона є невід'ємним елементом заміського життя і відпочинку. «Похід» в баню - це цілий ритуал, очищающий не тільки тіло, а й дух.Приміщення лазні можуть використовуватися в якості кімнат відпочинку, більярдних і спортивних залів.

Похожие страницы