Навигация+ 

Будівництво дерев'яних будинків в Ухті

В # Ухті існує свій «будинок з привидами» ⤵ -Жільци будинків поблизу не раді...

Садовый одноэтажный деревянный
➡ В # Ухті існує свій «будинок з привидами» ⤵  
-Жільци Будинків поблизу не раді сусідству.
Приблизно п'ять років тому в # Ухті по вулиці Першотравневій, 4б почалося будівництво триповерхового 12-квартирного житлового будинку.Рік по тому будівництво зупинили, а потім і зовсім закинули. І ось вже більше трьох років це недобудований будинок є «головним болем» для жителів сусідніх будинків.Наталія Разінова - одна з таких сусідок.  
______________________________  
- За три роки чого я тільки не надивилася! Там навіть трупи знаходили, - нарікає # ухтінка.- Щоліта сусіди кілька разів викликали пожежну службу. Те залишена машина спалахне, то побутівка, то паркан або сміття хлопчаки підпалюють.
______________________________  
У 2012 році біля кинутого будови знайшли труп бездомного, якого забили прутами.Рік по тому, в 2013, вже в самому будинку було виявлено тіло мертвого чоловіка.
______________________________  
- Щоразу до нас приходили з прокуратури, а що ми можемо сказати? Там постійно хтось сновигає.Частенько в будівлі бігають діти, ночами там сплять бездомні. Кожен день молимося, щоб нічого не сталося.Адже наш будинок - дерев'яний, і якщо почнеться пожежа поблизу, то ми нічого не встигнемо врятувати, - поділилася Наталя.
______________________________  
Ще однією проблемою є те, що огорожа будівництва перекриває всі проїзди.Через це ні пожежна служба, ні «швидка допомога» не можуть нормально під'їхати до ближніх домівках.
В адміністрації міста пояснили, що такими будовами займаються - розсилають повідомлення власникам.На більше не вистачає повноважень - приватна власність.  
______________________________  
- У зв'язку з тим, що термін дії дозволу на будівництво минув, забудовнику були відправлені листи, щоб об'єкт і територію привели в безпечний стан для населення та навколишнього середовища.Також була запрошена інформація про подальші наміри з приводу будинку, - відповіла Олена Золотова, начальник Управління архітектури, містобудування, землекористування та охорони навколишнього середовища адміністрації # Ухти.
______________________________  
- Зараз ми з юристом склали всі необхідні документи, зібрали потрібні підписи, щоб звернутися в прокуратуру.Ще віднесемо заяви в адміністрацію і нашим депутатам. Нехай хоч щось зроблять! - Уклала Наталя Разінова, член ініціативної групи.
⏩ Портал «PROГОРОД»  
🔀 # чО_ПроІсХоДіт_УхТа # Росія # Комі # Ухта
Похожие страницы