Навигация+ 

Проекти будинків з високими теплоізоляційними властивостями

Проекти будинків 70 кв. м

_lwbatros_vid_5.jpg

За оптимальною вартістю.

Для будівництва ми використовуємо матеріали виключно високої якості. Наша компанія готова Вам запропонувати виконані за нашим проектом будинку 70 кв.м. із клеєного бруса, оцилиндрованного колоди та інші. Будівлі з такого матеріалу не тільки довговічні, але і привабливі зовні. Будинки, побудовані за нашим проектом, володіють високими теплоізоляційними властивостями, які в кілька разів перевищують показники цегельних і бетонних стін.

Три причини замовити проекти будинків 70 кв. в компанії:

По-перше, проекти будинків 70 кв.

Балкони, еркери і лоджії значно впливають на художній образ споруди, оскільки збагачують пластику фасаду, в результаті чого будинок стає рельєфніше і більш виразно. Але крім декоративних завдань архітектурні елементи виконують ще одну досить важливу функцію - здійснюють зв'язок приміщення з навколишнім простором. Прагнення зв'язати житло з навколишнім простором завжди виділялося, але набувало різні форми в залежності від оточуючих зовнішніх умов. Наприклад, для північного клімату, де довгий час вважалося, що скління великих поверхонь стін є енергетично невигідним, цей вид зв'язку зі світом, який оточує нас, як еркер, був завжди найбільш доступним.

Чому ж віддати перевагу? ...

Даний двоповерховий великий будинок з еркером з оциліндрованих колод сподобається тим людям, які люблять просторі приміщення залиті сонячним промінням. Габарити будинку 9.6х 14 метра, а загальна площа цієї будівлі становить 200 кв.метрів.

На першому поверсі центральне місце відведено просторій вітальні (55 кв.метрів), яка візуально здається більше за рахунок другого світла.
план 1 поверху
На першому поверсі також є кухня - їдальня, розташована в еркері,, гостьова кімната (14.4 кв.метрів) яку, при бажанні, можна переробити в робочий кабінет і передпокій, хол, с / у. Тут є і таке потрібне приміщення, як котельня (6 кв.метрів).

Похожие страницы