Навигация+ 

Аристократія вибирає темно-синій

Опубликовано Июль 28, 2018 – 20:26

В останні роки в багатьох сучасних стилях дизайну інтер'єру чорний колір замінюється більш модними і цікавими відтінками. Так, для класичних європейських інтер'єрів, стилю ар-деко, американського transitional і аристократичного coastal темно-синій колір є головним фаворитом наступних сезонів.

Как создать дизайн интерьера профессионально вы можете узнать на www.ukrinform.ua, тут своими советами поделятся специалисты.

Цікава особливість даного відтінку в тому, що він може чудово вписатися в інтер'єр будь-якої кімнати будинку, зробити її більш граціозною і стильною. Темно-синій найчастіше використовується для декорування найсуворіших і парадних кімнат - віталень і кабінетів, а також класичних спалень і ванних в морському стилі.

Темно-синій колір в вітальні

У вітальні кімнаті темно-синій може бути як основним кольором в обробці стін, так і акцентним відтінком, що повторюється по всій кімнаті в дрібних предметах декору. Також існує варіант покупки м'яких меблів темно-синього кольору, але тоді далі в інтер'єрі варто використовувати його дозовано.

Кухонний гарнітур в синьому кольорі

Для кухні підійде використання темно-синього гарнітура. На фото показаний варіант в стилі легкого мінімалізму. Такий прийом може бути використаний і в грецькому середземноморському стилі, і в набагато більш урочистому і розкішному французькому або американському ар-деко.

Вбудовані меблі

Якщо ви хочете лише розбавити вже створений інтер'єр синім плямою, то варто подумати про вбудованих меблів. Буфети, шафи, невеликі комоди і полички досить легко вписуються практично в будь-який стиль.

Всі відтінки темно-синього

У спальні найпопулярнішим варіантом темно-синього кольору є створення майже однотонного інтер'єру, який переливається від білого до чорного за допомогою синіх відтінків. Втім, чистий білий і чистий чорний можна навіть не використовувати, згладжуючи різницю в кольорах і створюючи більш акуратний інтер'єр.

Похожие страницы