Навигация+ 

Як обігріти каркасний будинок?

Опубликовано Февраль 21, 2018 – 19:05

«Каркасний будинок не може бути теплим!», - можуть стверджувати деякі скептики, які не вірять в надійність і міцність швидкого дерев'яного будівництва. Але ці слова - лише міф, який сьогодні ми постараємося розвіяти.

Купить качественный алюминиевый профиль вы можете в нашем интернет магазине.

Коли будівельники починають зводити каркасні будинки під ключ , то обов'язково в своїй роботі вони використовують спеціальні утеплювачі. Звичайно, цей матеріал не вбереже мешканців котеджу або дачі від суворих морозів на всі 100%. Саме тому в каркасних будинках встановлюють різні системи опалення, які в руках професіонала запрацюють як годинник і будуть гріти домочадців не одне десятиліття.

Вибираємо джерела тепла

Сьогодні рідкісний кам'яний будинок можна уявити без газової системи опалення. Зустрічається воно і в дерев'яних конструкціях. Такий обігрів надійний, так як перебої з газом случают в крайніх випадки, на відміну від електрики. Вартість такого тепла буде прийнятною, та й газове обладнання експлуатувати дуже просто. Хоча спочатку вам доведеться зробити досить велику інвестицію в оформлення спеціальної документації, в покупку якісного і надійного устаткування. За словами фахівців, на ці потреби у вас може піти як 5000 доларів, так і 10000.

Більш доступний варіант за вартістю, але більш трудомісткий в подальшій експлуатації - це облаштування печей, камінів або камінних топок. Також під час будівництва цих конструкцій необхідно враховувати всі вимоги протипожежної безпеки. Звичайно, камін і пекти може подарувати незабутнє відчуття затишку, гармонії і тепла, але при своїй вартості в 300 тис. Рублів, вони навряд чи окупляться найближчим часом. Для цього є вагома причина - для такої системи опалення доведеться постійно закуповувати дрова.

Багато каркасні будинки обігріваються за рахунок електроенергії. Такий спосіб будівельники, інженери і вже досвідчені господарі дерев'яних маєтків, називають найоптимальнішим і прийнятним. Конвекторні обігрівачі, інфрачервоні плівкові підлоги - це вдале рішення для обігріву, але воно вимагає обов'язкової наявності відповідних комунікацій.

Ця техніка досить економна, ергономічна і практична. Наприклад, конвектор з площею в 1,5 кв. метра може без проблем нагріти 20 житлових квадратів.

А ось плівковий інфрачервоний підлогу дозволить заощадити 40, а то і всі 50% витрат енергії, якщо порівнювати з конвекторами. Ще одна перевага такого обігріву - відсутність батарей і труб в приміщенні.

Похожие страницы