Навигация+ 

Будівництво Будинків Бруса

Будівельний портал

Строительство домов из бруса Дерев'яний будинок є спорудою, який не зможе втратити свою актуальність для тих, хто має у власності заміський ділянку.Одним з найпростіших рішень для споруди є використанні бруса.Спорудження будинку з даного матеріалу не представляється складним процесом.З даною роботою зможе впоратися будь-яка людина, яка вміє грамотно поводитися з бензопилою.
Вибір бруса є основним завданням на підготовчому етапі.Конструкція споруди повинна відповідати всім строгим вимогам будівництва.Міцність, звукоізоляція - це далеко не все чим повинні в обов'язковому порядку володіти стіни дерев'яної споруди.Крім усього іншого, вони також повинні достатньо добре акумулювати тепло.
Наступним кроком стане будівництво фундаменту. Для споруд з бруса самим ідеальним рішенням стане виконання стрічкового фундаменту.Глибина закладення подібного підстави становить приблизно шістдесят сантиметрів.
Ну а якщо вам потрібно купити ПВХ кромку - відвідайте сайт konsigmapack.by. Тільки там є кращі будматеріали за розумними цінами і з швидкою доставкою.
Після того як фундамент буде закладено, слід приступити до будівництва стін.Дана робота виконується накладенням брусів один на одного. Для того щоб у споруди була досить якісна теплоізоляція, буде потрібно закласти в нього утеплює матеріал.Товщина самого бруса буде прямо залежати від завдань, які пред'являються споруджується дому.Якщо дана будова стануть застосовувати тільки в літній час, то буде достатньо п'ятнадцяти сантиметрів.Якщо ж ви виконуєте будинок для постійного проживання, то товщина бруса повинна бути більше двадцяти сантиметрів.
Наступним етапом будівельних робіт буде виконання даху.Одних з найпопулярніших варіантів на даний момент є двосхилий дах.Дана конструкція є самою найпростішої в монтажі і надійнішою.Дах складатиметься з наступних елементів - покрівельного матеріалу, обрешітки і крокв.
Після того як будуть встановлені крокви, виконується настил, потім обшивається звис.Наступним дією є фіксація обрешітки до крокв. Найідеальнішій латами є шиферний дах.

Возможно, вам понравится
Будівництво будинків з бруса в
Будівництво будинків з бруса в
Будівництво будинку з бруса http
Будівництво будинку з бруса http
Будинок з бруса
Будинок з бруса

ЯК БУДУВАТИ КАРКАСНІ ДОМА & Nbsp; & mdash; & NBSP; president.org.ua
Для будівництва каркасного будинку потрібні плити OSB товщиною від 9 мм, добре висушений брус перерізом 15/20 15/15 або см, дошки 5/15 5/20 і см, металеві куточки для з'єднання елементів каркаса, скоби для кріплення балок нижньої і верхньої обв'язок , "шпильки» або анкера для притягування бруса к..

Похожие страницы