Навигация+ 

​Фарбування стельової плитки

Опубликовано Февраль 6, 2019 – 18:13

Питання про те, як фарбувати стельову плитку, хвилює багатьох людей. У цій роботі є свої хитрощі - якщо знати про них, фарбування стельової плитки буде виконана не тільки швидко, але і якісно ...

Перш ніж братися за таку роботу, важливо витягти з приміщення всі меблі (плінтуса і вікна вкривають захисною плівкою).

Щоб фарба лягала рівно, перш ніж братися за фарбування, потрібно ретельно виконати шпаклівку всіх стиків між плитками. Не обов'язково обмежуватися тільки шпаклівкою - завжди можна використовувати і додаткові кошти, в тому числі - акриловий герметик.

Профессиональный центр инженерных изысканий краснодар окажет Вам свои услуги по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Підбір кольору

Перед фарбуванням стельової плитки потрібно визначити її майбутній колір, а також тип фарби, який оптимально підійде для роботи.

Також, перед процесом виробляють різні роботи, спрямовані на підготовку стельової поверхні. У процесі фарбування стельової плитки може бути використана фарба будь-якого типу - акрилова, латексна, водоемульсійна (не підходить фарба на розчинниках).

Щоб отримати потрібний відтінок, треба змішати відразу кілька різних кольорів. Далі, ретельно розраховують обсяг фарби, який буде потрібно для роботи - якщо її буде недостатньо, доведеться знову підбирати потрібний колір: а це зробити не завжди просто. Щоб поверхня стелі відрізнялася штучної шорсткістю, в фарбу іноді замішують трохи піску, але ще простіше використовувати валик з довгим ворсом.

Забарвлення стельової плитки - технологія

Перед фарбуванням ламінована стельова плитка повинна бути покрита спеціальним грунтом. В іншому випадку фарба буде лягати погано, можливо, навіть згорнеться в вигляді грудок.

Спершу за допомогою кисті фарбуються всі шви.

Почати процес фарбування можна з будь-якого кута. Найзручніше виконувати роботу за допомогою малярного валика, який має довгий ворс.

Головне правило в роботі - не доходити до стін, в іншому випадку шпалери будуть забруднені. Всі зазори, які утворюються в процесі, акуратно зафарбовують невеликий пензлем.

Плитка з пінополістиролу і тонкощі забарвлення

Єдина ситуація, коли від використання малярного валика краще відмовитися - забарвлення плитки, яка зроблена з пінополістиролу. Справа в тому, що даний матеріал є досить крихким, тобто - валик може легко пошкодити його, так що фарбувати плитку потрібно за допомогою кисті або ж розпилювачем. Якщо стельова плитка має глибокий малюнок, краще використовувати розпилювач.

Поблизу стін фарбування виробляється за допомогою пензлика. Найкраще братися за все роботи в спеціальних пластикових захисних окулярах, також варто мати рукавички, зроблені з щільної тканини. Одяг також не повинна обмежувати руху робітника.

Похожие страницы