Навигация+ 

Класика і вдосконалена технологія каркаса

Опубликовано Февраль 21, 2018 – 19:31

Сьогодні можливість будівництва каркасного будинку розглядають багато. Доступна ціна та екологічно чистий продукт - це головні критерії, за якими його вибирають. Але є в таких будинках і свої особливості: так, наприклад, каркас, з якого зводять будинок, буває кількох видів, кожен з яких має свої переваги.

Современный подход к строительству в Броварах на примере ЖК «Лесной квартал» и «Крона Парк» вы сможете узнать на нашем сайте.

Види каркаса: платформа і наскрізні стійки

Найбільш поширений вид каркаса, з якого масово будують будинки в США, Канаді, на Сході, в Європі, і, звичайно ж, у нас - це платформний каркас. Цей будівельний матеріал передбачає застосування технології зведення будинку по поверхах.

Перш ніж на ділянці з'являються каркасні будинки під ключ , на території після фундаменту першим збирають перекриття підлоги. Далі за планом - збірка стін, каркасу. Ось і готовий перший поверх. Потім - черга за наступним шаром перекриття.

Платформний каркас виготовляється виключно в заводських умовах. На будмайданчик його привозять вже в готовому вигляді. Саме це скорочує витрати на зведення будинку в рази і, звичайно ж, вартість будівництва зменшується.

Технологія виробництва платформного каркасу робить цей будівельний матеріал дуже міцним і надійним. Яскравий приклад цього - верхні і нижні обв'язки стін, які дозволяють скріплювати вертикальні стійки.

Другий тип будівельних матеріалів дерев'яного будівництва - це каркас з наскрізними стійками. Таке зведення фахівці називають традиційним, класичним. Особливість цього каркаса полягає в тому, що його стійки йдуть через всі поверхи, тобто перекриття. Скріплюються вони тільки вгорі, для цього застосовують верхню обв'язку, на неї і монтують дах.

Такий каркас в порівнянні з платформним менш вдосконалений, тому працювати над зведенням будинку потрібно більше.

Ця класика дерев'яного будівництва має багато шанувальників. Люблять вони каркас з наскрізними стійками за те, що деякі елементи конструкції виступають всередину приміщення. А це створює особливий колорит і естетику.

Є й такі варіанти будівництва, як поєднання і наскрізного і платформного каркасів. Цей варіант передбачає наступний мікс: каркас з наскрізними стійками використовують для центральної стіни.

У будь-якому випадку, каркасні будинки це доступне, комфортне, тепле, надійне будівництво, яке дозволяє широкому колу споживачів обзавестися власним котеджем, маєтком, і навіть замком.

Похожие страницы