Навигация+ 

Імітація бруса

Опубликовано Март 24, 2017 – 20:55

Одним із способів економії під час організації будівництва є використання замість дорогих будівельних матеріалів дешевших аналогів. У тому числі і заготовок, виготовлених з дерева. Сьогодні Москва і Московська область - це один з регіонів, в якому особливою популярністю користуються дерев'яні будинки з бруса. Однак будинок з бруса, через досить високу вартість цього будівельного матеріалу, можуть дозволити побудувати далеко не всі бажаючі. Одним з виходів у цій ситуації є покупка у нас матеріалу, який імітує брус.

Имитация бруса цена и качество работ Вас приятно удивит.


За зовнішніми даними імітація бруса дуже схожа на дерев'яну вагонку. Основна відмінність цих двох облицювальних, матеріалів полягає в тому, що імітація бруса характеризується більш ретельної обробкою лицьової поверхні і більш масивними розмірами фрагмента. Ще одна відмінна риса імітації бруса полягає в тому, що монтаж фрагментів цього облицювального матеріалу виконується тільки в горизонтальній площині.
Імітація бруса купити для облицювання стін

Купити імітацію бруса вирішують в більшості випадків для облицювання стін приміщень та для зовнішнього оздоблення фасадів заміських будинків, може використовуватися для облицювання стін, виконаних з найрізноманітніших матеріалів - дерева, цегли, піноблоків. Основною перевагою імітації бруса є простота монтажу. Для виконання облицювальних робіт цим матеріалом не потрібно будь-яка спеціальна підготовка. Імітація бруса в Москві, яка представлена у вигляді міцних спеціально оброблених дощок, відрізняється підвищеною міцністю, тому під час монтажу матеріал не тріскається і не деформується, чим суттєво скорочується кількість відходів.

Імітація бруса за м2 коштує в рази дешевше, ніж натуральний брус. Однак стіни, облицьовані цим оздоблювальним матеріалом, виглядають так, як ніби вони були не просто облицьовані, а дійсно побудовані з дорогого благородного бруса.
Імітація бруса ціна залежить від порід дерева

Виготовляється з найрізноманітніших порід дерева. Імітація бруса ціна на яку безпосередньо залежить від сировини, з якого вона виготовлена, Серед найпопулярніших порід, з яких виготовляється цей оздоблювальний матеріал, можна виділити:

Модрина. Імітація бруса з цього матеріалу відрізняється такими відмітними характеристиками, як висока міцність, вогнетривкість, красивою текстурою і приємним відтінком. Ця імітація бруса може використовуватися для облицювання стін приміщень, незалежно від їх призначення і рівня вологості повітря, а також для облицювання фасаду.
Липа. Основною перевагою імітації бруса з цієї породи є те, що вона дуже тривалий час зберігає свої високі візуальні якості незалежно від умов експлуатації.
Дуб і кедр. Імітація бруса з цих порід відрізняється дуже високою вартістю. Однак у цього обробного матеріалу є і свої незаперечні переваги - висока міцність, краса текстури і виняткова довговічність.

Похожие страницы