Навигация+ 

Облаштовуємо лоджію для відпочинку

Опубликовано Июнь 1, 2017 – 09:39

Кожен день ми втомлюємося від робочої суєти, асфальтних доріг, галасливих автомобілів і сірих висоток. Нам, часом, не вистачає свіжого повітря і єднання з природою. Якщо у вашій квартирі є лоджія, то слід замислитися над тим, як використовувати простір не тільки раціонально, але і з користю. Тут ви можете облаштувати свій куточок релаксації. Звичайно, не можна порівняти перебування на лоджії з відпочинком на природі, але перебування в стінах квартири змушує нас шукати хоч якийсь вихід. З чого ж слід почати і як облаштувати лоджію? В першу чергу слід подумати про утеплення. 

Правильным решением будет купить квартиру от застройщика, который гарантирует отличное качество и надежность.

Якщо ви хочете бувати на лоджії в будь-яку пору, то вам потрібно утеплити її. Для цього використовуються спеціальні утеплювачі на основі пінопласту. Потім слід зайнятися стінами. Для стін краще застосовувати дерев'яну вагонку. Цей матеріал найбільш натуральний і екологічний, що не тільки сприятливо позначається на здоров'я, але і наблизить інтер'єр до природного. Не рекомендується використовувати пластик, який при нагріванні на сонце виділяє отруйні хімічні речовини, які можуть мати неприємний запах. Крім того, пластик досить швидко вигорає і втрачає свою привабливість. Фарбування теж несприятливий матеріал з огляду на ненатуральності матеріалів. Обклеювання шпалерами або тканиною не варто навіть і розглядати.

Для здешевлення проекту можна використовувати більш прості види деревини або матеріали з похідних деревини. Широкий вибір відтінків і варіантів візерунка дозволять вам імпровізувати зі стилем. На підлозі можна розмістити, крім основного покриття, невеликі килимки з коротким злодієм. Це додасть затишку і наблизить лоджію до загального стилю квартири.

Для відпочинку вам знадобиться меблі. Тут не потрібно дотримуватися правил офіційності або раціональності. Звичайно, як облаштувати лоджію вирішувати вам, але все таки все повинно бути максимально зручним. Купіть кілька зручних крісел або невеликий диванчик. Можна побалувати себе східними елементами і яскравими кольорами. Покладіть подушки на підлогу для зручності. Необхідною елементом є невеликий вишуканий столик зі скла, дерева або з елементами плетіння. І звичайно лоджію необхідно озеленити. Це означає, що варто розмістити кімнатні рослини. Рослини можна вибрати на свій смак. Дуже ефектно виглядатимуть високі пальми в діжках, ліани і інша екзотика. Це дозволить вам ненадовго переноситися на інший шматочок планети. Можна також розташувати кальян для любителів.

У нашому житті немає нічого неможливого. Так що якщо ви не можете відправиться на відпочинок в інші країни, то зможете хоча б ненадовго зануритися в цю атмосферу і отримає заряд бадьорості та енергії.

Похожие страницы