Навигация+ 

​Обслуговування та догляд за пластиковими вікнами

Опубликовано Ноябрь 15, 2018 – 18:35

До передчасного старіння, деформації, а також втрати зовнішнього вигляду пластикових вікон може привести неправильний догляд за ними. Якщо дотримуватися нескладних рекомендації, ваші вікна завжди будуть виглядати як нові.

Для попередження таких явищ, як конденсат і запотівання склопакетів, перш за все, потрібно регулярне провітрювання, яке сприяє зниженню вологості в приміщенні. Вологість в кімнатах не повинна перевищувати 55%.

Для очищення рами від забруднень із зовнішнього боку необхідно простим помити її мильним розчином. Не варто використовувати засоби для чищення з вмістом кислот, лугу, розчинника або ацетону, так як по своїй властивості ПВХ не має стійкості до кислотних розчинів. Наносити миючий засіб на поверхню рами найкраще м'якою лляною тканиною. Залиште використовуваний засіб до повного висихання. Далі раму потрібно витерти сухою серветкою. Ні в якому разі не використовуйте дряпають мочалки, це призведе до пошкодження поверхні профілю.

Интернет магазин автохимии предлагает Вашему вниманию широкийассортимент товара по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Також варто приділити увагу гумовим ущільнювачам. Вони виготовлені з сучасного матеріалу, але також схильні до старіння. Для того щоб ущільнювачі могли зберегти здатність утримувати вологу і протяги, потрібно періодично очищати їх від бруду і пилу. Робиться це також спеціально призначеними очисними засобами і добре вбирає тканиною. Також рекомендується один раз в рік протирати ущільнювачі аптечним гліцерином. У кожному склопакеті є водовідвідні канали, які служать для того, щоб виводити назовні вологу, що скупчується всередині вікна. Час від часу не зайвим буде промивати цю частину вікна за допомогою мильного розчину і губки. Чи не менше уваги потрібно приділяти запірним фурнітура пластикових вікон. Перевіряти їх роботу потрібно раз в три місяці, стулки повинні легко і без зусиль відкриватися і закриватися в усіх напрямках.

Не потрібно економити на самих вікнах і ретельно вибирати виробника вікон по співвідношенню ціна / якість. Наприклад, ціна на вікна VEKA дуже приваблива, а якість виготовлення дуже непогані (гарантія виробника 5 років). Чесні фірми, що займаються установкою і монтажем вікон, рекомендують хоча б зрідка обробляти рухомі вузли спеціальної маслосодержащей мастилом.

Похожие страницы