Навигация+ 

Переваги і недоліки декоративної сітки рабиці

Опубликовано Август 13, 2021 – 20:19

Сітка Рабица - доступний і універсальний матеріал, з якого можна виготовити клітини, спорудити вольєри, зміцнити схили або виконати штукатурні роботи. Але його сфера застосування на цьому не обмежується. Зараз виробники почали замислюватися про естетичні якості своїх виробів, призначених для експлуатації на відкритому повітрі (паркани, огорожі, вольєри). Так з'явилася декоративна сітка Рабиця, естетичні якості якої перевершують всі очікування.

На сайте компании https://sitka.com.ua/ru/zabornaya-setka качественная заборная сетка по очень выгодной цене.

Як вона проводиться?

Для виготовлення декоративної сітки рабиці не потрібно вносити ніяких змін в технологічний процес. Виняток становить обладнання, за допомогою якого обробляється дріт. Для декорування сітки між певними осередками необхідно вставити інший матеріал (пластик, синтетична тканина) або пов'язати візерунок. Зробити це можна і вручну, але в такому випадку процес виготовлення рулону металевої сітки може зайняти кілька годин.

Переваги декоративно сітки рабиці:

Прекрасні естетичні якості. Якщо ви хочете прикрасити свій сад або прибудинкову територію, тоді за допомогою декорованого металевої сітки ви зможете отримати необхідний результат. Таке огорожу буде виглядати набагато краще, ніж дерев'яні дошки або бетонні плити.

Довговічність. Для виготовлення декорованого сітки рабиці, ціна якої залежить від складності та обсягу замовлення, використовують оцинкований дріт з низьковуглецевої сталі. Термін служби готового виробу становить 20-25 років безперервної експлуатації.

Можливість виготовлення будь-якого візерунка або вставки. Якщо ви знайдете майстерню, де виробляють таку сітку (зараз це роблять переважно на напівавтоматичних верстатах вручну), то зможете замовити будь-який візерунок і самостійно вибрати матеріали для декорування.

недоліки:

Висока вартість. Оскільки декорована сітка Рабиця поки не користується великою популярністю, вартість стандартного рулону 1,5х10 м може варіюватися від 2 до 5 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (в залежності від складності візерунка і використовуваного матеріалу для вставки).

Невеликий вибір матеріалів для декорування. Поки він обмежується тільки пластиком і синтетичними тканинами.

Знижена міцність. Чим більше розмір декоративної вставки / візерунка, тим нижче міцність сітки. При значному навантаженні вона може пошкодитися, втративши при цьому свої естетичні якості.

Декоративна сітка Рабиця - недорогий і дуже красивий матеріал для зведення огорож або парканів. Але щоб купити його, доведеться докласти чимало зусиль.

Похожие страницы