Навигация+ 

Переваги масивної дошки з різних порід дерева

Опубликовано Март 13, 2017 – 17:16

Одним з найпопулярніших видів є дуб. Цей матеріал вибирають з багатьох причин. Він володіє великою міцністю, дуб як основа для масивної дошки має і неперевершену за красою текстуру, яка після обробки, проявляється у всій своїй красі. Дерево, здобуте в різних регіонах, володіє і великою різноманітністю відтінків. Це тільки збільшує вибір цього величного дерева. А застосування різних просочень і лаків, робить асортимент просто неперевершеним.

В магазине "Елефанто" Купить массивную доску в Киеве по хорошей цене, консультанты подберут для вас самый лучший вариант модели.

Посперечатися з дубом, як найміцнішим матеріалом для підлогових покриттів здатний бамбук. Ця рослина не є деревом. Бамбук відноситься до травам, але ця трава має властивості ставати дуже міцною, оскільки володіє особливими фізико-технічними якостями.

Після обробки така масивна дошка буде мати міцність і твердістю, яка не поступиться більшості інших порід деревини, а в деяких випадках і набагато їх перевершить. Структура цього матеріалу забезпечує потужні водовідштовхувальними якостями, що дозволяє уникнути викривлення цього виробу, навіть в умовах підвищеної вологості. До того ж бамбук дозволить втілити в життя різні нестандартні дизайнерські рішення.

Для створення дорогого інтер'єру, який за своєю природною красою може перевершити всі інші породи деревини, використовують масивну дошку, виготовлену з горіха. Це дерево має надзвичайно красиву структуру і має приємний шоколадним відтінком. Не дарма його використовували в якості матеріалу для виготовлення різних елементів зброї та прикраси більшості дерев'яних виробів. Горіх має особливою красою, яку можна підкреслити, покривши його декількома шарами лаку. До того він дуже міцний, що дозволяє використовувати його в якості підлогового покриття довгі роки.


Не поступається горіху і інше унікальне дерево. Ясень - став справжнім порятунком для поверхонь з нестабільною основою. Цей матеріал володіє не тільки високою міцністю, але і підвищену гнучкість. Не дарма його використовували в якості основного матеріалу при виробництві зброї та зокрема луків. Завдяки своїм якостям, ясен здатний витримувати різні деформаційні навантаження, після яких він не змінює своєї форми. На ньому не утворюються тріщини, які можуть зіпсувати будь-які інші матеріали з дерева.

Модрина також входить в число масивна дошка ліственніцаелітних матеріалів, використовуваних для виготовлення покриттів для підлоги. Це єдина порода сімейства хвойних, яка використовується для якісної обробки. Це досягається за рахунок наявних властивостей, в числі яких можна відзначити підвищену стійкість до впливу води. Дана порода не схильна до утворення цвілі і інших грибків, які дуже часто населяють приміщення в умовах підвищеної вологості. Вироби з цього дерева мають також і красивою текстурою, яка відповідає всім класичним нормам, а довговічність цього матеріалу не раз була перевірена в різних умовах.

Догляд за всіх часів
Яким би не був вибір масивної дошки, головне не забувати, що за нею потрібен стабільний догляд. Під час наведення чистоти в будинку, варто дотримуватися певних правил, і тоді вона буде служити довго.

Похожие страницы