Навигация+ 

Покриття протиковзкі для ганку і сходів

Опубликовано Сентябрь 13, 2017 – 07:26

Противоскользящий матеріал для сходів - це унікальне покриття, яке забезпечує безпечний рух перехожих. Як правило, його монтують на сходах, завдяки чому створюється безпечна поверхня на слизьких щаблях. Особлива потреба в установці і монтажі подібних матеріалів виникає в осінньо-зимовий період року, адже дощ і падає сніг сприяють утворенню крижаної кірки і збільшують коефіцієнт ковзання по звичайній поверхні, що може призвести до травматизму.

Завжди у продажу алюмінієві протислизькі накладки на сходинки на цьому сайті за найкращою ціною

Типи використовуваних покриттів для ступенів

Варто зазначити, що сходи, оздоблення її ступенів і самого огородження може виконуватися в різних варіаціях, відштовхуючись від:

смаків замовника;

дизайну інтер'єру та екстер'єру;

технічних особливостей проекту.

Види і категорії оздоблювальних протиковзких матеріалів:

1. Сходи, оброблені килимовим покриттям, основна роль якого полягає в їх захисту від впливу зовнішніх факторів і запобігання ковзання під час спуску і підйому.

2. Нековзний лінолеум. Безпека досягається за рахунок рельєфності, якою володіє покриття, в його складі знаходиться кварцовий пісок.

3. Клінкерні щаблі. Вид захисту, що забезпечується спеціальною підлоги плиткою. Вона проводиться на основі керамічної і використовується для обробки сходів і прольотів, а також вельми популярна, оскільки забезпечує противоскользящий ефект.

4. Накладки ребристого типу виробляються на металевій основі або застосовується противоскользящий ПВХ, для запобігання падінню. Кріпляться шляхом прикручування або насаджуються на спеціальний клей.

5. Гумовий вид покриття застосовується для ганку і різних типів вуличних сходів. Він володіє підвищеним рівнем захисту від ковзання по поверхні, а також хорошою звукоізоляцією. Однак не витримує сильних перепадів температур.

6. Абразивний матеріал - гумове покриття, яке більш довговічне і еластично. Воно дозволяє досягти кращого зчеплення, збільшуючи противоскользящий ефект.

Похожие страницы